Kada niste u traktoru, vozite

Nissan Navara,toyota Hilux motor 3.0 a registracija ko za 2.0 :osmeh: i eto resenja i za pijac' i za njivu :ppozdrav:
 
Nisan patfinder

Sto se tice Chevroleta i Opela, pa radi ih ista fabrika , razlika je u prednjoj masci , znaku i jos nekim detaljima.Nissan X-trail je svakako manji od Nissana Murana, Pathifindera ili od Patrola.
Nadam se da sam ti dao iscrpan odgovor i pomogao, ukoliko ti trebaju jos neki detalji, slobodno pitaj. :haha:
 
Kolege planiram da uzmem auo za koji mesec evo sta bih uzeo Golf 4 karavan,Fiat Stilo takodje karavan ili Astru karavana samo benzince gledam 1,6 dizeli me ne interesuju,koja od ova tri modela je naj bolji onako uopste potrosnja odrzavanje itd?
 
Golf 4 mogu samo da pohvalim. Cera vozi 1,4 i evo vec dve godine i nije bilo bas nikakvoga kvara. Jedino centralna brava, to im je bolest.
 
Grunte golfa 4 , 1.4 benz ni za živu glavu . Ako mora benzinac onda Opel . Fiat 1.2 16v je super motor (da negledam sad dal ga ima u stil-u vj ima ) , jedino možda je premali za karavan verziju ako planiraš da ga tovariš.
 
Grunt, fiat stila benzinca 1.6 ni za živu glavu. Ja sam ga imao, katastrofa motori što se tiče potrošnje ulja, moj je trošio pola litre na 2000 km, a i većina se žali na iste. Problemi sa elektronikom često se dešavaju, pa ti instrument tabla svetli kao novogodišnja jelka. Crkava mu ECU, tj kompjuter jer su ga pametnjakovići u fabrici postavili na blok motora pa se od velike temperature lemovi u njemu prekidaju pa auto brljavi. Blaža varijanta stila ti je 1.9 jtd ili 1.9 mjet, motori su perfekcija, a pogotovo je elektronika rešena posle 2004. godine. Kada bih uzimao stila opet samo dizela bih uzeo.
 
Kolege planiram da uzmem auo za koji mesec evo sta bih uzeo Golf 4 karavan,Fiat Stilo takodje karavan ili Astru karavana samo benzince gledam 1,6 dizeli me ne interesuju,koja od ova tri modela je naj bolji onako uopste potrosnja odrzavanje itd?
Ako te samo benzinci interesuju uzmi Astru karavanku 1.8 16V.Pouzdan i izdrzljiv auto sa dobrim performansama i umerenom potrosnjom.Ako bi se mozda i prevario da uzmes dizela,onda Stilo 1.9 JTD.
A dali zna neko,može li džip na gazdinstvo?
Naravno da moze,a za naloge ne bih znao.
 
I onda idu putni nalozi kao u firmi,ili?

Sta ce ti putni nalog, u saobracajnoj knjizici ti se upisuje ime i prezime bez onog PG, odakle policajac koji te zaustavi zna da li si u PDV-u ili ne, to jest da li se tretiras kao pravno lice-preduzetnik.

Jedino ako ces da mu pokazujes fakture kada prodajes robu, uzgred da vidi odakle ti auto......:osmeh:
 
Ako misliš da knjižiš pdv , i od auta i od nafte i dijelova onda mora biti teretno vozilo a to nije džip , jedino pikap ili sl . Navara 2.5d je dobra za tebe.
 
Kolege planiram da uzmem auo za koji mesec evo sta bih uzeo Golf 4 karavan,Fiat Stilo takodje karavan ili Astru karavana samo benzince gledam 1,6 dizeli me ne interesuju,koja od ova tri modela je naj bolji onako uopste potrosnja odrzavanje itd?

http://www.autopedija.com/index.php/20090922392/vw-golf-4-1997-2004.html

http://www.autopedija.com/index.php/20090901357/fiat-stilo-2001-2007.html

http://www.autopedija.com/index.php/20090908367/opel-astra-1998-2007.html
 
Poslednja izmena:
Ako misliš da knjižiš pdv , i od auta i od nafte i dijelova onda mora biti teretno vozilo a to nije džip , jedino pikap ili sl . Navara 2.5d je dobra za tebe.
A zašto nemože džip,a mora teretno,ja i ovako svoj putnički auto ustupam svom gazdinstvu ugovorom na korišćenje,pa knjižim na njega SVE
Sta ce ti putni nalog, u saobracajnoj knjizici ti se upisuje ime i prezime bez onog PG, odakle policajac koji te zaustavi zna da li si u PDV-u ili ne, to jest da li se tretiras kao pravno lice-preduzetnik.

Jedino ako ces da mu pokazujes fakture kada prodajes robu, uzgred da vidi odakle ti auto......:osmeh:
Da,imaš pravo,i ja ne razmišljam,i traktori su na gazdinstvo,i piše u saobraćajnoj moje ime,i netrebaju putni nalozi
 
Nazad
Vrh