Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
propasce i to kao i utva,koja je kilometar dalje...iplativije bi bilo da na tom pasnjaku pasu krave,,,
 
streljanje-i-vesanje-srpskih-civila-u-pancevu-1941-godine
BK0048.jpg


veanje%20srbaupancevu1941.jpg


Kad smo vec kod Panceva i brace....Ovo su slike susreta sa bracom u Pancevu 1941.Verujem da Pancevo ni ovaj put nije slucajno odabrano.Znajuci Nemce znam da slucajnosti u ovim stvarima kod njih ne postoje.U politici su veoma hladni i osvetoljubivi.

- - - - - - - - - -

Ovako se brani svoja zemlja!

https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2018&mm=06&dd=22&nav_id=1408830


Zlo u Nemackoj ponovo raste,doduse ovaj put prikriveno,naucili su lekciju iz dva rata.Ali za upucene stvari su jasne.Ujedinjena Evropa je njihov stari projekat u kome bi oni bili gospodari,a oni poput nas robovi.Nije proslo prethodna dva puta,nece ni ovaj treci!
 
Poslednja izmena:
Prva noc ovog leta da se naspavas kao covek da u sobi bude oko 17-20 celzijusa, a da klima NE duva!!!
A Dragan pali grejalicu pa kolega kako ti zimu izdrzavas?
Meni je ovo idealno
A za LGBT STA reci????
Nek se ponose takvi NAKAZNI kakvi jesu, nek setaju uvek je bilo NAKAZA I KRETOSHA nek se TIPLUJU u bulju, a ove lezibejke protiv njih se treba boriti


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nego jel ti peskirici rade TRNOVANJE BLOKA????????

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Zemljoradnik*P. M. iz Vojvoda Stepe prvi je čovek u Srbiji koji je*osuđen na zatvorsku kaznu, i to u trajanju od šest meseci, zbog*trovanja divljači!

*

On je osuđen u Osnovnom sudu u Kikindi, a na teret mu se stavljalo krivično delo teško delo protiv opšte sigurnosti. Reč je o prvostepenoj presudi, na koju okrivljeni ima pravo žalbe.

*

Kako navode u*Lovačkom udruženju Nova Crnja, okrivljeni poljoprivrednik je u ataru Radojeva, gde mu se nalaze njive, koristio preparat „brodifan“ u želji da se reši glodara, ali je uspeo da otruje dva orla mišara i jednog orla belorepana, sokola i osam srna.

*

U Lovačkom udruženju navode da im je P. M, po nalogu Višeg suda u Zrenjaninu, isplatio odštetu za uginule srne od ukupno 8,2 miliona dinara. Lovci kažu da se ne ponose tom presudom, ali se nadaju da će ona barem preventivno delovati na svakog ko pomisli da truje životinje.

*

– Mi tu presudu ne smatramo pobedom i nadamo se da će na nju pomisliti barem deo onih koji pomišljaju da bacaju otrov u polja. U ovom slučaju je bila ugrožena bezbednost ljudi i životinja, i pravda je morala biti zadovoljena – smatraju u Lovačkom udruženju Nova Crnja.
 
Zemljoradnik*P. M. iz Vojvoda Stepe prvi je čovek u Srbiji koji je*osuđen na zatvorsku kaznu, i to u trajanju od šest meseci, zbog*trovanja divljači!

*

On je osuđen u Osnovnom sudu u Kikindi, a na teret mu se stavljalo krivično delo teško delo protiv opšte sigurnosti. Reč je o prvostepenoj presudi, na koju okrivljeni ima pravo žalbe.

*

Kako navode u*Lovačkom udruženju Nova Crnja, okrivljeni poljoprivrednik je u ataru Radojeva, gde mu se nalaze njive, koristio preparat „brodifan“ u želji da se reši glodara, ali je uspeo da otruje dva orla mišara i jednog orla belorepana, sokola i osam srna.

*

U Lovačkom udruženju navode da im je P. M, po nalogu Višeg suda u Zrenjaninu, isplatio odštetu za uginule srne od ukupno 8,2 miliona dinara. Lovci kažu da se ne ponose tom presudom, ali se nadaju da će ona barem preventivno delovati na svakog ko pomisli da truje životinje.

*

– Mi tu presudu ne smatramo pobedom i nadamo se da će na nju pomisliti barem deo onih koji pomišljaju da bacaju otrov u polja. U ovom slučaju je bila ugrožena bezbednost ljudi i životinja, i pravda je morala biti zadovoljena – smatraju u Lovačkom udruženju Nova Crnja.
Pa kako je uspeo da potruje toliku divljac ,ko da je baco otrov ciklonom:sjasi:
 
Znači. kada poželiš da komšiju "zakopaš", fino mu pobacaš otrova po njivi, i pojaviš se kao "anonimni doušnik", prijaviš "trovanje", i čekaš Presudu....
Strašno !!!
Ko može sa sigurnošću potvrditi da je situacija nastala upravo kao proizvod "tvoje" aktivnosti u suzbijanju glodara ili drugih štetočina?
 
A sta trazi divljac u njegovoj njivi?
Lovacko drustvo nek sebi ogradi svoju zemlju pa nek tamo lovi

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Imao lošeg advokata ili nikakvog,elem,ja sam pisao već da su tu kod nas navatali krivolovca na lice mesta i to članovi lovačke organizacije zajedno sa murijom,puška,čaura,ubijena srneća divljač kola,itd,i na kraju je završilo tako da je oslobođen i plus on tužio lovačko udruženje.
 
Pa nebranim ja nikog nemamo mi dovoljno cinjenica da bi sudili ,samo mi je bilo cudno da tolika divljac ugine od trovanja ,tu nije bilo u pitanju malo otrova
 
Koliko znam za paraglajder treba brdo litica I vetar kod mene I'ma svega osim brda ili litice (najvise straha od visine)
Ako moze bez brda BANAT je zakon tamo duva ko na velikom motoru

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh