Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto bi se ljutio. Valjda nije neki kreten. Inace nikud bez tamnih naocara ili sam naviko ali smeta mi sunce sve vise a i od ove godine sve vise odmicem sitna slova . Bice posjetiti ocnog.
 
Sto bi se ljutio. Valjda nije neki kreten. Inace nikud bez tamnih naocara ili sam naviko ali smeta mi sunce sve vise a i od ove godine sve vise odmicem sitna slova . Bice posjetiti ocnog.
Tesko je preneti smisao za humor na poruku.
Ma totalna smekerica. B-)
19a908e5fa24d616fedd0be37cc3d6cb.jpg


Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Zamisli nisi bio 2 meseca da posetis imanje,jel nisi mogao zbog obaveza i jos nemas roditelja drugog i tebe saceka 2 ogromna saca strsljenova,za malo da me slog nije strefio,kad sam poceo da bezim ,nisam ni hteo da se vracam,a sutra trebam da idem u sljive a meni samo bilo potrebno uzeti kace iz tog imanja,osecam da ce mnogo biti tesko ziveti bez roditelja drugog...
 
Pa postaćeš muškarac... sad si još uvek dete... kad ostaneš sam i kad budeš sam donosio odluke češaćeš se triput pre nego pogodiš gde te svrbi.... drugarski pozdrav.
 
E to je ono najgore kad skolu iz svog dzepa placas... dok je bilo drustvenih dobara svaku gresku je kolektiv pokrio danas toga nema..
 
E danas sam upoznao placenog SVALERA
U ILOKU covek je iz Srema, a godinama 40_50 zivi u LONDONU, seta bake i grebe kucice, vozi 5 novih auta, kupio je kucu u Iloku,
Dobar biznis ko ima burag za njega

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Od toga moze da se RIKNE!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Od toga može da se napravi lijepa svjetiljka. Lakirati da se učvrsti i ubaciti led rasvjetu.
 
Jest kad isteras domacine
Moras onda sprejom a NE brenerom
Kod mene na supi za seno ima dosta zoljaca a ne smem brenerom pa kupim RAID odlicno ih potamani

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh