Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas na TV gledao nekog našeg stručnjaka,kaže prognoza za februar i mart, slično kao i januar,u nižim krajevima povremeno kiša i susnežica,bez zadržavanja.Najniže temperature će biti u proseku oko nule.Možda koji dan iskoči hladnije ali ne drastično.Tako da to je to što se tiče zime.
 
Znaci da ne osiguravamo voce od mraza ako tako kazu...:haha:.Ne mogu pogoditi ni za 5 dana a gde je tek april.Prosle godine 21 aprila bilo -4 kod mene.

- - - - - - - - - -

Kao sto sam napisao evo danas vec promenili i spominju sneg i -7 pocetkom meseca...
 
Sunac sija k'o tepsija, al' je 'ladno... +3'c samo i duva neki vetar lagano... Nije za dugo biti napolju.
 
Kimi jel moxes da nam kazes neku prognozu?
Posto vidim da si aktivan na meteo forumu, sad sam video da neki clanovi du napisali da ce sve tako vreme biti i u februar, dok ste ti Kimi i jos jedan clan pre 4 dana najavili da ce pocetak februara biti zimski dani sa snegom, sta ce biti ipak do kraja?


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ovde je danas bio lep dan, +8'c. Suncano i bez vetra... MADA, tamo gde ne hvata sunce stoji led po ceo dan u bari :)
 
Stručnjaci , Gdje će završiti pepeo u vazduhu od vih nedavnih erupcija vulkana i kako će to utjecati na vrijeme ove godine ? Logično bi bilo da proljeće pa i ljeto bude hladnije i suvlje ?
 
Momo, to sam i ja bas pre neki dan razmisljao... Oni valjda prate na koju visinu se penje taj pepeo i na koju stranu duvaju vetrovi i znaju gde ce otici... Mada ne cujem da se bilo ko oglasava po tom pitanju, ne samo kod nas, nego i šire.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh