Okupljanje forumasa juzno od Save i Dunava

Drugari 9. je slava,hocemo da prebacimo za 8. ili ostaje 9.12..... vreme okupljanja nismo dogovorili sta mislito oko 14h
 
Hajde, da dastamo, 8, 9 ili 10, svakako je vikemd, tako da izgovora na posao nema. :)
1. Petar 90
2. IMT577DV
3. Dragan 75
4. Zoran Kostovic
5. MarkoSreta
6. Markokg1982
7. Pantic
8. Marica
9. PetarK

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Ajde ovi sto rade kad se izjasne da utanacimo datum onda 8. ili 10. sa pocetkom u ?

Sutra idem u konak da se raspitam
 
Pišite i mene. Radim do 15:00 tako da mi više odgovara vikend, ali ako i bude petak gledaću da izadjem ranije pa da stignem.
Sutra ne radim, valja putovati u Sombor :D
 
Imenjak je zaduzen za spisak ja za organizaciju,:ppozdrav:Ako ima jos neko ko bi da pomogne oko organizacije neka se izjasni:ppozdrav:
 
09.12. slavi moja zena, a takodje Boris Malagurski dolazi u Kragujevac pa te dve stvari ne mogu da propustim. Tako da moze 8 ili 10. Opet je bolje da to bude 08.12. Petak je, mozemo duze ostati zbog onih koji rade, moze covek i da popije i da stigne da se otrezni bez da razmislja kad ce sutra da ustane itd. Opet, 10ti je nedelja i sve gube se sve ove prednosti koje smo nabrojali. Tako da ja glasam sa 08.12.
 
moze covek i da popije i da stigne da se otrezni bez da razmislja kad ce sutra da ustane itd. Opet, 10ti je nedelja i sve gube se sve ove prednosti koje smo nabrojali.
Ipak vecina koja dolazi na skup ustaje rano bez obzira na to koji je dan, al' ajde, glasam i ja za 8. :ppozdrav:

1. Petar 90
2. IMT577DV
3. Dragan 75
4. Zoran Kostovic
5. MarkoSreta
6. Markokg1982
7. Pantic
8. Marica
9. PetarK
10. Pavle12
 
Ovako 8.12. Etno Kuca Konak Jagodina,skup izmedju 15-16h zbog onis sto rade(i ja sam taj),rucak u 17h ako neko zakasni...
Ja cekam kod naplatne rampe u Jagodini za one koji prvi put dolaze,moj kontakt je 065 274 76 55(molim da me ne zovete nocu i uzdisete u slusalicu)....
Cena je od 1800 do 2000 ,u utorak kad utanacimo spisak pada konkretad dogovor,pice ne ograniceno (domaca radinost),predjelo,salate i rostilj porcija i po po coveku,Ako neko posti uredicemo i posan meni...Ako nas bude preko 20,probacu da organizujem i muziku ako gazda kafane dozvoli....
Sta koga zanima neka pita,ako neko ima da doda nesto ili promeni slusam....:ppozdrav:
Svi zainteresovani kod kolege Krsmanovica da se prijave da on metne na spisak:bravo:

- - - - - - - - - -

http://www.fontana-jagodina.rs/etno-konak_nov.html
 
Od bazena se i dolazi pored samog Djurdjevog brda....ne znam sta im je,nadamo se da se prijave jes kolega sad za vikend
 
Nazad
Vrh