Torpedo

Taj bi sa 94kw rasturio 7506 i 9006 samo tako. Ne bi nista ostalo od menjaca i diferencijala.
 
pozdrav momci, ako moze neko da mi kaze koje prednje gume nosi torpedo 9006 sa prednjom vucom? i kojim sirim gumama bi mogle da se zamene a da se ne poremeti odnos zadnjih i prednjih
 
Interesuje me kolko otprilike izađe remont motora kao na 90-ki šest cilindra?




to i mene zanima, al po mojoj računici da se motor komplet uradi sa svim novim djelovima nije ispod 1500€.....

ima jedan nedaleko od mene 9006, neizgleda loše, gume dobre, motor suh ko barut na slikama, nisam bio vidjeti traži 4500€ ima uredne papire.....al čega se bojim, u tom kraju rade dosta repu, da nije bio dobro upregnut u koje kakve velike prikolice i izvlačio repu po blatu, i kakvo mu je stanje mjenjača itd.....na izgled odličan, i cijena je realna.....

a drugi prodaje RX 170, izgleda jako uredno, za 6800€, sve na njemu, nigdje izlupan, sva stakla.....na slikama izgleda da ga vrijedi otići pogledati, al opet neizgleda ušminkano, samo održavano......

tražim nešto od preko 100ks, i gledam samo od domaćih traktora tipa 5106 (za 6000-8000€) , rakovica ima od 120ks za 7500€, taj rx 170 malo je možda velik, za 5500-7000€ se nađe
 
Pozdrav!
Imam problem na 9006 zablokirao mi jucer ljevi točak na cesti, drmnem malo u rikverc on odglavi i vozi, dodjem kuci parkiram ga i danas rastavim skinem poklopac hidraulike i vidim da mi je ljeva strana gledano od iza puknuo zub na međuvratilu onom na kojem je doboš od kočnica, e sada ispustio sam ulje i skinuo doboš, kako dalje, izvlačenjem te osovine sta dobijam dali se konusno tanjurasti mora stelovat, moze li mi itko pomoći da me uputi sta dalje da radim ..
 
Kakva su iskustva sa 9006? Interesuje me potrosnja delovi... Inace ne treba mi sa prednjom vucom,uzeo bi 2wd...
 
Nazad
Vrh