Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja imam problema sa donjim delom uvek boli 2,3 prsljena i cesto se bol siri prema bokovima. A ovde kod nas nema pravih lekara koji bi tu pomogli.
 
Ma salim se ja malo ,muku sa ledjima sam i ja imao ,trebalo bi cuvati ledja od prehlade najgore je kad se oznojis menjaj majcu od prehlade sve pocinje. Teret zaboravi dok prsljenovi nisu na mestu i kad se zivci [nervi] smire,posle teret dizati iz cucnja sa ispravljenom kicmom.Za ublazavanje bola dobar je ruski flaster i kad je meni vracala prsljenove pokojna baba Seka iz kumana govorila mi je da stavljam obloge od sirceta [pola sirce pola voda]
 
Uradi magnetnu da vidis sta je,po meni to je diskus.drugar je trebao da se operise al se bojao i onda je otiso u crnu goru ima neka banja i bio je3 nedelje i sad je ok a dokle???ja sam promenio 20 doktora i nikad ni jedan mi nije rekao kvar a radio magnetnu,ultrazvuk i rendgen.i na kraju zenina koleginica koja je isla u kinu na specijalizaciju za kinezio terapiju ona mi je rekla sta je problem.Probaj flasterima.I NIJE SVAKI BOL U LEDJIMA ZA MASAZU I NAMESTANJE
 
Ima u bg doktorka labus,namesta kicmu,al bez snimka nece ni da pipne...nije se sa kicmom igrati..
 
Nije se igrati sa kicmom je istina, ali kad krene diskushernija da zajebava sve cesce i cesce te vata, pa skoro i ni od cega, od obicnog nepravilnog okretanja, za dizanje tereta da ne pricamo, onda spas su samo kiroprakticari.
Nazalost samo do onog dana kad opet zapnes iako znas da ne bi trebalo. Ali aj cuvaj se u ovom nasem zanatu! Jednostavno, nemoguce!
Zadnjih godina posecujem kiroprakticare nesto cesce nego ranije. Prekjuce ni od cega samo sto nisam pao na kolena. Eto nisam otisao ali vec drugi dan krecem se nepravinim hodom, a nocu u snu ako se slucajno okrenem ko da je neko zabio noz u ledja.
Idem u Beogradu na Mirijevu kod Miletica, a bio sam i u Kacarevu kod Milovana!
 
5 puta kod Miletića i nikakve vajde samo bilo gore i gore,dok nisam otišao kod Doktora Miljevića radio u Vršačkoj bolnici,15 dana fizikalne terapije i bio sam kao nov (7 godina)do pre 3 meseca kada sam zapeo i opet problem. Bio sam na pregled kod fizijatra a o dijagnozi nije htela ni da diskutuje dok nisam uradio snimak iako sam joj prepričao šta mi je bilo ranije nije htela da licitira da li je diskus i koji ili pršljen ili živac.Uradio sam magnetnu i lepo se vidi diskusehrnija i odmah sam dobio dijagnozu jedino me zeznulo što u Vršačkoj fizijatriji imaju termin tek od 12.1.2018.
Preporučeno mi je i da idem kod hiropraktičara V.J u west medicu koji svoje lečenje hiropraktikom zasniva na nauci ,a ne na "nameštanju kostiju" .E sad da li je reklama ili ne ostaje da javim navodno nehiropraktičar neće ni da te pregleda ako ne doneseš magnetnu i kompletnu krvnu sliku:sta: (nije mi baš jasno šta će mu ali hajde) trebao bi sledeće nedelje da zakažem pa javim rezultate.
Moj kum je bio na terapiji u Westmedicu ali nije primetio nikakve bolje reakcije nego u Pančevačkoj opštoj bolnici.
 
Ja imam problema sa donjim delom uvek boli 2,3 prsljena i cesto se bol siri prema bokovima. A ovde kod nas nema pravih lekara koji bi tu pomogli.
Ima dva coveka iz Bele Crkve koji se bave sa tim jedan je da ne kazem pocetnik ali i on moze da ti sredi to.Dok za drugog mogu reci da je profi cak sta dolazi i na kucnu adresu sa sve krevetom.Tvoje je samo da trpis.Namesta i za sta nisi znao da ti je iskocilo povrede iz madih dana.Ako hoces mogu ti dati brojeve telefona.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Moze,daj broj od tog profesionalca.:osmeh:
Evo.Pokojni Resad iz Brestovca je bio mama za sve njih.Povrede koje su bile za operaciju je sredjivao kao od sale.Jednom prilikom odem kod njega dodje lik sa curom kaze za dva dana ima na Vma zakazanu operaciju kolena al cuo za Resada pa dosao da vidi.Sredi on njega posle pola sata vike dreke i ostalog.Kad je decko izasao ovaj mu kaze da istrci do kapije mi svi koji cekali na red stali i gledamo usao sa gipsom i na stake i istrci on kao da nikad mu nista nije bilo...
9e44795cf555ac7a082e341241ed3734.jpg


Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh