Alati i radionice

Pazario sam aparat! Pa ako mi mozete pomoci, cemu sluze ovi prekidaci, i ovaj potenciometar, u uputstvu nista ne pise!
img2691.jpg

img3062.jpg
 
ARC force nema veze s plinom


Proxxon, je po mani ispod uniora , ako po ničemu onda po oznakama koje s vremenom obrišu s nastavka
Također im zamjeram da je dugog produžetka odmah kombinacija krutog nastavka ...
 
Za Proxxona mogu reci da vredi ovoliko koliko traze. Nije ni najbolji ni najgori po kvalitetu. Neka sredina koja zadovoljava poljoprivrednika a i osrednju radionicu. Ja imam njihov mali komplet i ne bi rekao da je los. Tata je uspeo da polom Tx 27 ili 30 koji je jedva odvrnut sa takvim torexom na racni 1/2. Ostalo i dalje odlicno i posle 2 godine odvrtanja raznoraznih srafova se drzi:ppozdrav:
 
PROXXON slovi za jednog od kvalitetnijeg proizvodjaca alata. Skupi su ali mislim da toliko i vrijedi. Proxxon je u usporedbi s modernim uniorom bar 5 mjesta iznad na tablici, ne mogu se mjeriti kvalitetom nikako. Za starog uniora nemam rijeci zamjerke al novi mi se bas i nije pokazao neki dobar...
 
Tata je do skora na lageru imao neke Nemacke, vrlo dobre ploce, no kako su se zalihe smanjile, presao je na Villager. Kaze da ploce seku veoma brzo i da se trose malo brze od onih nemackih. Cudo da i Kinezi naprave nesto a da valja:ppozdrav:
 
Ma dobar je i Fadip. Evo i par slika

Ovi mali su kolekcija sa otpada. Jedan je nn proizvodnja, aluminijumski je Garant Futog, a ovaj posebno je Fadip(nadjena pre mesec dana 2 komada po 100din.)

 
Nazad
Vrh