Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ispade da se sva energija svela na munje i tu vrstu praznjenja. Od kise vrrrlooo malo. Tek pokvasila beton. Ajd da se nadamo. Noc je duga.
 
Ovde pre 30 min. pao veliki pljusak, cini mi se da je dosta palo, no da ipak sacekamo jutro_Od Drine ponovo seva.
 
Evo prodje jos jedan jak talas uz nenormalno duvanje. Mi smo i dobro prosli al rodjaci preko Drine mislim da su gadno na.ebali... kod njih je tutnjilo i duplo vise palo

- - - - - - - - - -

x1y880.png
[/IMG]
 
12 l kod mene u dvorištu. Kažu mi da je mereno i 23 l. Verovatno zavidilo os polozaja kišomera.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Slika je iz Novih Kozaraca .Ipak je bilo "negativne " energije u atmosferi.

0
 
Izgledalo je srašno ali je dobro prošlo.Bilo je i sitnog grada,Ne znam koliko je kiše palo.Novinari malo prave strašno.U Inđiji je bilo mnogo,mnogo gore.
 
Nista nocas. Cekamo neku drugu priliku. Ali kako ne mozemo da pogodimo lep raspored padavina to je strasno. U maju I aprilu se ispadala za sve pare, a sad zaobilazi I sigurno ce jos neko vreme da zaobilazi. Zemlja puca gde nije spartano ali generalno ima jos rezerve vlage video sam kad sam kopao uzorak za analizu pre 5 dana na 10-15 cm je bila lepa vlaga a na 25cm I dublje blato. Izdrzace usevi ako stvarno prodje toplotni talas od 1-2 jula. Ostaje samo nada.
Ali drago mi je sto su lepu I cistu kisu dobile neke kolege gse nije padalo mnogo ovog proleca.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh