Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na rain alarmu se vidi da odlazi od granice i kreće se više prema Mađarskoj.
 
Trenutno Prigrevica 35,8 stepeni u ladovini.Przi za medalju.
Po kartama moguce je da nas opali 10 tak l.EC siromasan sa padavinama jedva l po kvm.

Slusamo kimija i ucimo se o metorologiji....
U kuci je 26 moze se izdrzati :spavam:
 
Ni backa ni ostali delovi nece pokisnuti,ili ce malo poprskati,na ovu zegu kisa nece da se sastavi sa zemljom,ode godina u tri lepe.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Marko, sve je to kod nas izolovano za danas... više sreće u drugom delu noći, ujutru ili sutra tokom dana.

BarbuM mogući su nekakvi pljuskovi izolovanog tipa tamo u drugom delu noći.

Grešiš Peđa, spomenuti istureni delovi Bačke svakako hoće ako se ovaj proračun GFS-a ostvari.. .a što se ne bi ostvario, ponavlja se već nekoliko izlaza na istom mestu... samo treba čekati, pretoplo je i onda se mora sačekati malo na aktivaciju atmosfere:

GFSOPIT06_24_18.png
 
Juce sam video jedan kukuruz izmedju crepaje I jabuke, izgleda kao kaktus i poceo je da se susi :udri:
Situacija postaje vrlo ozbiljna.
 
I kod nas je jako, jako kriticno sa visokom temperaturom i nedostatkom padavina. Ovako nije bilo toplo ni 2012.
 
Pocinjala kisa u dva navrata i mozda je palo jedno 2 litre po kvadratu.....dosta obilazi ovaj moj kraj...odlazi prema Celincu i Ljubicu (Momo sigurno poznaje ove krajeve)
 
Koliko mi se cini sve padavine ce zavrsiti sa epicentrom oko Sombora, pa sve zavisi koliko uhvati. Bice kriticno bez ove kise.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh