Okupljanje za kraj 2016

Videcemo gde ce biti,a Galiciju je to verovatno daleko on bude blizu pa nedodje. :ppozdrav:
 
Supermoderator se ozdero... Za njega su praznici u toku. Ima slike nema tona. Ja sam za progar a bice bogami i N.A. pa nek se trezni jasuci.

Nek neko vidi koja je cena i koliko nas izadje ta zurka. Red bi bio da neko iz tog kraja malo organizuje.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Lokacija je ok, samo datum može biti problematičan.

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Situacija je sledeca.Pricao sam sa sefom kafane,Cena ce biti 1500 din. po osobi.Datum ce biti tamo negde oko 20-tog januara.Da prodju ovi praznici i ako ne bude mnogo lose vreme.Za dan,dva cu vam reci tacan datum i vreme skup.Da li vam odgovara???:ppozdrav:
 
Galetin ne vozi sada, jako je stresno. Ja vozim i stizemo u Progar:osmeh:

P.S. Posto je vidim 20.1 u opticaju, meni ne odgovara da bude 20,21 i pre podne 22. januara. Tada sam na slavama, moze 22 poslepodne pa na dalje:ppozdrav:
 
Ako se ja pitam, moze bilo kada. Pozeljno da bude radni dan i da se ne gadja sa nekom slavom, pojutarjem i slicno.
 
Biće u sred zime kad' mu vreme nije udari grom na Svetoga Savu.Okupljanje će biti jednog radnog dana a datum 100% nakon svih praznika i svečara.
 
Bacvanima odgovara,bar mojoj standardnoj ekipi.Samo da se ne podudari sa sankanjem krajem januara.
 
Nazad
Vrh