Plug - osnovna tema

Normalno da košta.Kada se kupuje polovno zna se da će nešto morati da se menja a od novog smo daleko pa se mirimo sa time.
 
Ne bih da se pravim pametan,al' za te novce mozes i obrtac naci.Ima ih u oglasima,samo sto je 3 brazde.

Jedan čovek je kupio trobrazni obrtač za oko 1000 evra. Ispostavilo se da je nizak i kratak, pa ne može duboko da ore... Dobro ga izmerite pre nego što ga kupite, obrtač strašno izgleda, a u stvari je mali...
 
Koji je ovo plug,vlasnik kaze OLT,ja nebih rekao.I ja ovde nevidim raonike(lemase),kao da je daska komplet sa raonicima
rc7csy.jpg

2w7qvix.jpg

Jel valjaju uopste??
 
Ako je tako,ne da je glup sistem nego glupo za medalju.Nemogu da nadjem na netu ovaj model pluga pa da pogledam jel ima ranike.Ovde je zardjalo pa se nesto nevidi dobro
Jeftin pa mi interesantan
 
To je posavac ako se malo produži razmak između glava,ne guši-dobar plug,Ja sam sve sa njim proletos uzorao
 
Moguce da je posavac,ali ja trazim ovakav posavac na internetu i nemogu ga naci.Znaci prelistao sam sve oltove,ima slicnih ali ne ovakav??Mana mu je sto nema rucku za stelovanje vratila
 
Pozdrav za sve u temi PLUG! :ppozdrav:
Imam pitanje, dali vredi nesto IMT 757, visoki klines, a proizveo ga je CELIK Zitoradja.
Danas sam bio kod njih i kazu narucio ga neko , i nikad vise nije doso po plug, a imaju ga 15 godina i sedi u magacinu, ceka musteriju.
Ko god ga vidi kazu ma to je veliko, mislim da je 16 coli, bar mi se cini.
Na vrhu raonika ima jedan noz jos, i kazu da su ga extra pravili visokog, ja bih ga vuko sa IMT 577, valja li to sta i koliko love?
Hvala unapred!:ppozdrav:
 
Sve zavisi,ako je jeftin onda je extra dobar:osmeh:.Nisam znao da je neko iz zitoradje proizvodio plugove za IMT.Po meni 757 je dobar plug za naravno dobar traktor.Sve zavisi kakva je zemlja kod vas.Mozda neki trobrazni bi mogao ako zemlja nije strasna.Brze se odradjuje posao.

Sad pogleda Celik Zitoradja je MIN Holding-Nis
 
Nazad
Vrh