Plug - osnovna tema

Evo plocica pluga. Pa ako mi ko moze rec tezinu i zahvat bio bih zahvalan.

0
 
Zakacio sam ovaj plug da bi smo svi zajedno pogledali ovaj njegov sistem sto poseduje. On moze da se iskosi i da traktor ide pored brezde.




2uepnkp.jpg
2qtk2ut.jpg
ejyhl5.jpg
 
Gledam ove plugove koji se podese da traktor ide pored brazde. Interesuje me kako je on u osi sa traktorom? Pratio sam što ste pisali o podešavanju pluga pa ako može malo pojašnjenja o razlikama između ovih plugova i podešavanja.
 
Kod mene je 3 godine orao sam oko 90 lanaca godisnje kupljen u agro tecu za 4600e 2010god A razlog prodaje zbog kupovine obrtaca Ako je cena momacka sta tek kazes na cenu kuna kojeg hocu ja da kupm 16500e ...:)
 
Sta mislite o ovom plugu,
f521f105886292f6ce39c6ad6ba8a2f6.jpg


253fe7dcd74cc63cf0b973e765abbeb1.jpg


fa77d3b6ae1c899d3f3e2ee514303963.jpg


Plug je vario, proizvodi ga Turska i cena ovog sa slike oko 9000€.
Marka je Unlu, video sam ga na sajmu
Vredi li to jer nisam cuo za tu marku.

Poslato golubom pismonosom
 
Za koji traktor planiras?plug je jak,po recima decka koji radi u toj firmi-jaci je od aydina koje su ranije prodavali,i sama daska je zavrnutija...mislim da te novce vredi,ali bez 150+ konja tesko...
 
Planiram ga za Same-a 163ks
I meni su rekli da su ranije prodavali neke plugove koji su lose zaoravali. A za ovaj rece da zaorava kako treba.
 
Turci prave poljomehanizaciju , isto kao sto u Novom Pazaru siju odecu. Potrebno im pokazati primer kakav plug zelis i oni ga iskopiraju bez problema.
 
Nazad
Vrh