Plug - osnovna tema

@milanbelarus920 Kolega,sto nisi svratio?Inace ljudi od kojih si kupio plug su pravi domacini.
 
Lose je vreme bilo da sam jedva kuci stigao,od pola puta i sneg,pa su nas cak na jednoj uzbrdici i cetvorili... :) jbg nije bilo vremena... :) da,to mi je reklo par njih,izmedju kojih je i kolega RatkoPA,koji mi je i natovario plug svojim telehenderom... Vidi se da su ljudi domacini,tu nema price...

Sent from mTalk
 
x54fjKP.jpg

VY8GSRV.jpg

SZdKudm.jpg


Sent from mTalk
 
Ala ti kacamak,koliko je prvi raonik udaljen od traktora...ficu moš' zaorati..

- - - - - - - - - -

Ili to samo na slici tako deluje...
 
Pozdrav, trebao bi mi savjet vezano za razmak izmedju glava. Imam u ponudi 3+1 plug gdje su glave razmaknute 85 ili 105cm. Plug je tezak oko 1150kg od 85cm. Koliko bi plug bio tezi traktoru za nositi ako uzmem taj od 105cm? On je tezi za mozda 100kg maks. ovako na vagi, ali sta tih 60cm duzine znači za traktor? Kopirni tocak ide na trecu brazdu, buduci da se cetvrta skida po potrebi. Nosio bi ga Zetor Proxima 120 sa 4,5t podizne moći. Na yt imaju snimci, ali su svi izgleda 85cm (nose ga razni laksi i sa manjom podiznom moci traktori). Hvala u svakom slucaju.
 
Trazicu onda 95 cm, što kaže, zlatna sredina. Ima li potrebe za pretpluznjacima, daske su wy400 sa deflektorima?
 
Nazad
Vrh