Plug - osnovna tema

Ваша земља је доста тежа, али веруј ми да и ми имамо земљу која се тешко ради у Чалми. Доста је ниска и када има пуно киша подводна је.....
 
Tereta imam 6660kg je tezak + napred dobija jos 500kg tegova a srca ispod haube da li ima za 4*35 videcemo ako ne 4*30stavljam i onda ce ici.
Evo letos overum 4*45 sam vukao po najgoroj vukojebini (3spora na fendu) 25cm dubine
102706391020313306382520.jpg
105617121020313426637526.jpg
 
nekada je bio trobrazni, gore iznad bio je navaren produzetak za onu cev od trece brazde ali na njemu je bila nalepnica 758.2, neka ovako je bar ojacan :D eadi odlicno sutra ili prekosutra cu slikati oranje zavisis kada stignem da izadjem
 
Kad neko kaze varen plug bezi od njega ima npr situacija na plugovima gde nastane naprslina od transport do njive ,govorim o visebraznim plugovima katastrofalni putevi,ne pazljiv izlazak iz brazde traktor secne i pukne nesto.Ako se takve stvari zavare profesionalno kakve veze ima sto je varen bitno je da nije greda pokrivljena,uvijena glava i te ozbiljnije havarije.Ja kad sam kupovao plug video sam neke male naprsline kao da je pukla farba to mi je profi majstor zavario i kraj plug radi perfektno.
 
Nazad
Vrh