KWS hibridi

Evo ga moj 3381.
dave7a7a.jpg

puha7emu.jpg
 
Danas obisao 3381 nekako mi tuzno izgleda

- - - - - - - - - -

Danas obisao 3381 nekako mi tuzno izgleda
2uptmpd.jpg
 
Juce posejao postrno nesto secerca i KWS 3381,videcemo kako ce nici,vlage ima...u pitanju je staro seme,ostalo od prosle godine!
 
Jel vrse neko Mikado u zrnu ?? Kakav je ovako po prinosu u nekim godinama koja nije specijalna kao ova ?? Ja imam da ovrsem jedno 20a preostalo od silaze, ali se i meni i ocu on jako svideo posejan je na zemlji 4-5 klase i stvarno je babaroga klipovi i zrno dosta krupni, jedino nije imao visinu za silazu kao AS 160. Pa bih mozda sledece sezone uzeo vise njega pa da ostane i za vrsu u zrnu.
 
Nama je ostalo mikada za krunjenje u zrnu par kj.,nismo sve islirali,rodio je jako dobro ali je jako puno pokvarenog i prosto smrdi i zaudara na budj kad se sipa u prikolicu....
 
Ma Igore ima tog problema ove godine dosta, ja sam mislio da je samo ovaj naš ns 6030 usro motku kad ono ima i kod drugih semenskih kuća, kod nas je kermes isto buđav a čujem i dekalbovih ima pokvarenih samo ljudi ćute, jedino na zp hibride se nežale (nemoj da mislite da ih hvalim i reklamiram) imao sam četiri hibrida i hvala bogu dobri su ali zato 6030 ubi, imam još 7kj koje hoću da ovršem pa koliko bude nek bude ali kod mene je ugasio sveću, neznam šta je ovo čudna godina sačuvaj bože.
 
Nazad
Vrh