Kukuruz 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako ti je za utehu,znaj da ti je dobar kukuruz,on nece u los,jos i bira najbolji...nama na dva mesta tamani+ogled Lg-a...

Prošetaj do najbliže šume i naćićeš ga,vema inteligenta životinja i ne die daleko od izvora hrane,ja sam mislio da je seoska priča kako kradu kukuruz,ali lično video da je istina.

Samo pazi ja*a kad ga tražiš :haha:
 
Nisam,a ima ih kod mene odavno_Obilazili mi teren i vidimo mu brlog drugar ode da podgleda kad je ono izletelo i pravo uz nogu :osmeh: Kod nas je zabranjeno jamarenje pa h niko više ne ubija,bar ne javno nisamčuo da je neko gađao jazavca.

A kako kradu kukuruz sam video još 91 u Boboti,išli u patrolu i naiđemo na jazavce kako se vuku :osmeh:
 
Nisam,a ima ih kod mene odavno_Obilazili mi teren i vidimo mu brlog drugar ode da podgleda kad je ono izletelo i pravo uz nogu :osmeh: Kod nas je zabranjeno jamarenje pa h niko više ne ubija,bar ne javno nisamčuo da je neko gađao jazavca.

A kako kradu kukuruz sam video još 91 u Boboti,išli u patrolu i naiđemo na jazavce kako se vuku :osmeh:


E sad mi je jasna jedna misterija od prije par godina kad je čovjek iz komšiluka pronašao u svom kukuruzu auto prikolicu punu nabranog kukuruza . Zaplijenio ju dabome , a pošto nije bila registrovana niko se nije ni javio , To su vjerovatno jazavci nabrali i čekali noć da jedan vuče a drugi odgura . :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh