YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Ima sediste stelovanje po visini...ja imam 193 pa ne udaram glavom...a imam dugacke ruke pa sve dohvatim..
 
Ali sedis kao u podrumu. Sa savijenim kolenima.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Kinezi prave po svojim merama.Jedino da im se pošalje dopis da prave traktore spram mera Džaa Lianga koji je visok 2,46 metara.Zdravo dugačak čovek. :haha:
 
Ali sedis kao u podrumu. Sa savijenim kolenima.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
Zato što sedište treba podesiti i po visini a ne samo kilažu našrafiti,samo što to mnogi ne znaju da postoji....
Pa ništa,tražimo prevodioca i šaljemo dopis. Mada ako pošaljemo na srpskom možda se i potrude da prevedu i naprave Vojvodjanski edišn yto. :)
 
Pa koliki su rusi bili sredinom proslog veja kad su sklepali rusvaje.? Mora da je i tamo bio neki kinez kao glavni dizajner..
 
Na Yto 904, povremeno mi se desava da traktor izgubi pritisak u hid. sistemu "izluftiram" sistem hidraulika proradi.Ima li ko ideju sta bi moglo biti? U primncipu sto je sistem topliji i uposleniji cesce se desava.
 
Probaj skini ono crevo od oduska sa diferencijala. Tako je mene jebavalo sad u pripremi jedan dan dize sledece jutro vazduh u sistemu, moram da izluftiram onda digne. Kad sam skinuo crevo evo radi normalno.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Na Yto 904, povremeno mi se desava da traktor izgubi pritisak u hid. sistemu "izluftiram" sistem hidraulika proradi.Ima li ko ideju sta bi moglo biti? U primncipu sto je sistem topliji i uposleniji cesce se desava.
Da ne vuče falš vazduh,možda? Proveri i spojeve na usisnoj cevi skroz od difa,preko filtera do pumpe. Eventualno ako ima ono platno navučeno na filter,probaj da ga skineš. Možda ono kenja.
Crevo odušak se geografski nalazi pozadi čini mi se sa desne strane pričvršćeno za blatobran. Ima neki šeširić gore na kraju,pa vidi možda je to zaštopano.
 
provericemo, spojeve sam dotezo, provericu taj iber na diferencijalu ima logike, pa ako nije to skinuti komplet dovod pa proveriti. U svakom slucaju fala.
 
Pozdrav svima, imam dilemu oko kupovine ovog traktora. Uzeo bi yto x804 ili x904 (ako mi država odobri zahtev za onih 50%). Treba mi za sve poslove, setvu, prskanje, transport, oranje, spremanje itd. pa me interesuje kako se koji pokazao, koji manje troši, i da li su skupi za održavanje? Koji bi ste vi preporucili?
 
Moje mišljenje je da mu je to dosta. Uostalom zar nije suština da što bolje zaorava ž ostatke i da je što lakši?
Gedeon,ne znam šta da ti kažem,nemam ga ali ako ti je zemljište teže za obradu onda bi trebalo da ti je bolji jači,ne? Ostalo je valjda isto na tim modelima. Podizna moć hidraulike,brzina u transportu..... Jedina razlika je u gumama,pa možda sa 90-kom ne možeš ući u redove,ali zato za sve ostalo su ti bolje šire gume. Moj glas ide za jačeg. Od viška glava ne boli.
 
Nazad
Vrh