Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima kod nas tih prohromskih grejača proizvodi ih Termorad Požega, ja sam jesenas ugradio kod mene, stari bio crko, ovalni deo bio od prohroma a grejač bakarni. Nešto se ne trpe bakar i prohrom pa brzo strada, sada sam stavio ceo prohromski i ima plus razbijač kamenca. Ako ti treba mogu ti ja uzeti i poslati.

Hvala kolega, već sam ugradio jedan koji se sjaji i ima tu anodu što kao smanjuje kamenac. Ne verujem da će dugo trajati ali za sledeći koji budem menjao ću se bolje spremiti. Hvala još jednom.

------------------------------------------------------------

Evo sad sam pogledao papirić što sam dobio kao garanciju i tamo piše GB MK + anoda.... malo sam mozgao i zaključio da sam kupio (ako sam to i dobio):
Grejač Bojlera Magnohrom Kraljevo + anoda.
 
Poslednja izmena:
Regionalna prezentacija syngente u Zrenjaninu.Jedna od tema komentari sa poljoinfo foruma.CRKO OD SMEHA.....Cak i slajdovi....Manjevic i mnogi drugi akteri....

- - - - - - - - - -

121wnix.jpg
 
Bez obzira na sadržaj kometara mislim da je to vrlo ne profesionalno za jednu kompaniju kao što je syngenta..
 
Pakete spomenuli nisu.Na 30 vreca kukuruza daju radno odelo a na neki fungicid za 50ha daju komplet dizni sa dva mlaza ali nisam razumeo koje.
 
Ko je ispao gluplji na kraju?Članovi foruma koji su diskutovali ili oni koji su citirali njihove postove,javno ih prikazali i ismejali?!
 
Napisacu kao nesto u stilu kao nasa jedna "poznata pevacica". Mozete da me volite ili ne volite ali ne mozete niti ravnodusni. Hvala Syngenti sto nam daje kadar :ppozdrav:
 
Danas u Austriji prodjoh pored slepera sto nosio 2 Internacionala 1466 cini mi se da su bili.. Oba isti u jakooooo losem stanju.. Iza njih stoje 4 dupla tocka sto su skinuti sa njih...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh