Farovi i svetlece lampe

Problem je do kućišta, snop svetla nije usmeren (nešto kao obična sijalica u dvorištu). Treba birati prema uglu rasipanja snopa svetla, ima sa 60 stepeni i sa 30.
 
Nije rec o tome,nego kad radi halogena sijalica vidi se snop svetlosti prosto receno "zuti se" dok ovde toga nema, "svetlost se ne vidi" samo se vide predmeti koje ta svetlost obasjava, zato je moguce da kolegin prijatelj ima utisak da mu je njiva "pojela" svetla.
 
ja sam ovakva stavio,došla iz njemacke(e bay),tamo daju 2 godine garancije za njih,svijetle samo tako
00180258944611603861.jpg
[/URL][/IMG]
 
To je 48W , takve sam video u trgovinama rezervnih djelova , vrlo dobro napravljeni ako je to isti, 16 dioda po 3W, navodno bolje svjetli od 50W halogenog.
 
Dok nevidim te Led uzivo. Za mene je xenon mamara.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Mi smo na oba kombajna montirali led farove,a pozadi je veoma dobro jel preko kamere na repu kombajna pratimo rad secki i rikverc pomeranje .
59swwn.jpg
 
Sutra narucujem led 27 w za traktor .Pa cu da uporedim sa Wesem h3 od 55 w njih imam na kombajnu, koje bolje sijaju da resimo dilemu. :bravo:
 
Sijaju i halogene odlicno ali led bi trebalo da manje struje vuku tako da samim tim nema potrebe za jacim alternatorom i relejeima..jel tako ili gresim?

- - - - - - - - - -

Mene nicna voznja dosta zamara,malo slabije i vidim a ne nosim naocare,tako da dosta paznje posvecujem farovima na svim vozilima..imam u plsnu polako masine opremiti led farovima umesto halogenih..
 
Stgle su !! Danas montiranje. Veceras slikam razliku Wesem H3 55 w i led 27 w

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
130803bb209228acc2e3cdb92f408540.jpg
 
Mogu li ova led svetla da se stave umesto farova na IMT 539 bez nekih dodatnih delova prilikom montaže?
 
Nazad
Vrh