AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Kupi druga gepek vrata i kad prodje tehnicki vrati ova sto sad ima... :)
 
Može al će te koštati bar jedno 150eur,tako su meni rekli na tehničkom za te naknadno ugradjene kuke.
 
Ja sam se raspitivao jer sam hteo da ugradim kuku na kia sportage, treba ti dozvola od proizvođača najpre (koja se plaća u zavisnosti od proizvođača od par hiljada do 30 000) pa ako odobre onda mora da se uzme originalna kuka i ugradi u ovlašćenom servisu pa onda atest tek i sva lepo balada izadje blizu 1000e što je van svake pameti ::jako_besan::
 
Imao neke zackoljice na passat-u od jednom 3 elektricna prozora prestali da rade ali svi klikcu...danas poceli da reaguju,gledao osigurace dobro izgleda,pretpostavljam da ima neki modul koji se okvasio ili nesto pa zeza,i vw sa tom elektrikom ima muke-tacno se pitam dali guraju prste u steknjer ti njihovi majstori.
 
Које годиште је пасат?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
То им је бољка, електроника. Још ако помало извлачи и струју, онда је 100% од тих са проблематичном електроником....мало не ради ово, па мало оно и тако у круг. Нема лека.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Auto koji ja mlađan u porodici vozim, nasleđen bivši (primarni) auto Logan na satu ravno 255k km.

Eto, u zadnjih 30 iljada kilometara zamenjena kratka svetla i spone van redovnog održavanja.

Treba li nešto još više da se kaže ? Kamo sreće da svakoga tako služi auto u toj poodmakloj kilometraži.
 
Drugari,imao sam saobracajnu nezgodu pre neko jutro.jedan momak me udario u zadnji kraj vozila.napisali smo evropski zapisnik i odvezli vozila na slikanje.sad u osiguranju mi kazu da im dostavim predracun a limar kaze da ce oni meni uplatiti neku sumu pa ako be bude dovoljno za popravku da im dostavim racun da refundiraju.jek ima ko iskustva kako to ide?
 
Kum ima fiata motor je azdaja to ide nije normalno,al limarski pre ce istruli neg dzeta bivsa,kvacilo skripa koda se rastaje sa dusom.
Mene su na proslom audiu zezali podizaci zataji relej ponekad to sam premostio i miran bio.
 
Drugari,imao sam saobracajnu nezgodu pre neko jutro.jedan momak me udario u zadnji kraj vozila.napisali smo evropski zapisnik i odvezli vozila na slikanje.sad u osiguranju mi kazu da im dostavim predracun a limar kaze da ce oni meni uplatiti neku sumu pa ako be bude dovoljno za popravku da im dostavim racun da refundiraju.jek ima ko iskustva kako to ide?
Tako su meni prvo uplatili po njihovoj proceni, pa sam posle odneo račun u osiguravajuću kuću i doplatili mi razliku.
 
Nazad
Vrh