Za motoriste, Koji motocikl vozite?

E dzabe si ga hvalio,juce kad sam se vratio kuci blagi sok! Prvo sam pomislio da su delovi od nekih njegovih drugara a onda sam spazio registaciju strasno,luuudilo
ndemo.jpg
,
2upe8ea.jpg
,decko resio da menja boju,pola delova vec ismirglano pa nema smisla tako ih vratiti.Eto meni sad posla tri dana
 
Dva puta dana zagrejavam i motor i sebe ,taman se asvalt prosuši ,kad ono prc.....:sjasi::kisa:
 
Ja sam vozio 31.12, 01.02,01.03 i jos para dana pocetkom marta.Ovih dana nemam vremena, nisam povezao svu malinu :( ali bit ce dana, sezona nije ni krenila kako treba
 
Ako hocete da ustedite koji dinar onda treba ovako krenuti ili ako hocete da imate nesto unikatno opet morate na ovaj nacin! Krecemo od kacige.Smirglanje i skidanje nalepnica najbolniji deo posla
xn4sj5.jpg
,nakon toga prskanje plastik prajmerom,ako hocete neku fluorescentnu boju obavezno bela podloga i to bela u p.m. ne zaboravite nikako bele rukavice. Svaka nijansica ili tackica u nekoj drugoj boji se stahovito odrazava posle
anof8x.jpg
,U slucaju da nista bili na casu ili niste pazljivo citali ovo desice vam se sledece -smirglanje,neuspelo farbanje.Nema veze,sednemo -procitamo koju ''knjigu'' i nastavljamo dalje,
2hojtb4.jpg
,E sad je vec nesto drugo,
se3q0w.jpg
,Idemo dalje sa farbanjem sasije,
105xgcg.jpg
,Plasticnih delova koji opet prvo prelazimo sa plastik prajmerom pa tek onda sa sprig gitom i to dvokomponentnim a usput je preporucljivo svaki put po malo vodobrusne smirgle
33th6d0.jpg
,

- - - - - - - - - -

Nastavljamo sa spricgitom
8wfo9i.jpg
,ima delova kolko hocete nikad kraja !,
1to5n4.jpg
,
358q6qb.jpg
,Ali sastavljanje i konacna forma polako ali sigurno se nazire,
654j2t.jpg
,
2vayycm.jpg
,toliko za sada a sutra nastavljamo sa farbanjem-metalik crna,siva metalik i naravno fluorescentno zelena

- - - - - - - - - -

Moramo da zurimo posto nas ceka i remont pneumatske sejacice. Bane sta kazes?
 
Bravo Tibi. Treba imati živce za ovako sređivanje :ppozdrav:

P.S. Da si slikao ćerku pored motora, Bane bi se sam javio:haha::haha::haha:
 
Nazad
Vrh