Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Moj japanac

imgzzr1.jpg



imgzzr5.jpg



imgzzr4.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Danas stigla prinova,svi ste pozvani na :ppozdrav: ... U pitanju je Kawaki KLE 500 ... :osmeh:
 
Poslednja izmena od urednika:
Cestitam Krnac,da te dugo sluzi masina!drugar ima bas takav,dobar motorcic.vozio sam par puta KLE i da ti kazem prijatno me iznenadio kako ide,kad ga je kolega doterao prvi utisak "na oko"nije bio bas.ali kad sam ga probao bas me iznenadio...Cestitam jos jednom!:ppozdrav:
 
Pa da nije velik potrosac i registracija je dosta prihvatljiva za njega.moze li neka slicica? :osmeh: ima li sta od opreme?i koliko si ga platio ako nije tajna?
 
Krnac koja cena i koje godiste? Ja isto imam KLE, bas me zanima stanje...Udoban jeste ali nije za duga putovanja :)
 
'92 godiste,uvezen je 2008 god iz nemacke od prvog vlasnika,inace ga je uvezao moj drugar i on ga je do sada i vozio... nikad nije padano sa njega i nema nikakva ostecenja.... u fabrickom stanju... placen je 1400e s time sto on treba da izmenja ulje u kocnicama,i zameni plocice.... 40000 km ima,nije vracan sat.... mozda je malo vise para ali znam od koga je i kako je vozen.... :ppozdrav: inace planiram da idem sa njim na more... :osmeh:
@Sorin za jedno dva meseca kad otopli docicu do drugarice u Mosorin pa se mozemo naci da popijemo nesto... :ppozdrav:
 
Naravno, za pice, dobrodosao ! Sad, sa masinom samo treba imati razlog da se covek provoza! Ja sam sa mojim KLE isao do Atine, 1000 km u jenom pravcu. Posle 90 km, malo zulja, posle 250 ti je svejedno, kao i kod traktora :bravo:
 
http://www.polovniautomobili.com/oglas4697588/bmw_r_1150_rt/ Sta mislite o ovakvom motoru? Vredi li za duza putovanja? Brzina me ne zanima,udobnost me zanima,mada nije presudna,van asfalta se nece voziti,samo gde mora,delom potrosnja i odrzavanje. Cena delova,sta se kvari. Moze i neki predlog sta uzeti iz licnog iskustva. Gde i kako odrzavate vi vase dvotockase? Mislim se da nabavim ovako nesto,ako neuspem sad zbog nekih troskova koje se namecu,sledece prolece sigurno.
 
Ovaj "Autobus" i jeste namenjen za duze ture,a ne od kuce do kafica i nazad..Ne verujem da je odrzavanje nesto preterano skupo jer u startu nemas da se zezas sa lancem i lancanicima...Ako imas ::novac:: uzimaj slobodno :ppozdrav:
 
Zato i gledam kako kazes autobuse medju motorima,tura je nedeljno dva puta po 300 km u jednom pravcu,ako se vec vozim sam,onda da vozim motor,ekonomicnije je. Za svrckanje do grada nesto do 250 ccm max,cisto da nije obican skuter,i tako nesto uglavnom se odrzava samostalno. Jos samo da vidim gde da odrzavam,u Radulovic ne bi,ali cu da ih pitam za cene,ali ipak mislim da nisu realni.
 
To su relativno jednostavne mašine,ne vidim problematiku u održavanju
modeli starijeg kova kao R 100 RT bukvalno sem ulja i fitera i ne zahteva takoreći nikakvo održavanje
 
@Mali Misa e to je mrcina od motora,kao sto je i Nesic rekao ako imas lovu kupuj,normalno ovo je ocena nasa sa slike,odes pogledas poslusas kako radi i sve sto treba... ovi motori su jako izdrzljivi,i kao sto si reko za putovanja! redovan servis i gas.nemas brigu za lanac,lancanike...ja vozim masinu isto na kardanski pogon...javi sta si odlucio Srecno... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh