Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Ja rekoh pocela isplata subvencija koliko zahvalnica i poruka kad ono corak i dalje
 
Kako je moguce da je dobilo 30% ljudi podsticaje? Kod nas u Senti su platili prvi dan do 10 h! I kakve veze ima proizvodaci psenice ?
 
Nisu predvideli da ce pola BG i NS od jednom poceti da se bavi poljoprivredom. Dali kurti i murti pa sad nema za nas koji placamo PIO na zemlju i sve ostale poreze. E jesmo stoka pa to ti je.
 
Polako ljudi de zurite,setva je prosla tako da do jeseni skoro i nema uloga. Cale je tek krajem prosle nedelje predao da bi dobili sto kasnije,jer tad najduze traju. :osmeh:
 
Do sad je bolje prolazio ko je placao kad i kako je hteo,malo malo su dobijali neke otpise,bilo po sistemu daj sta das.
Mada oni nisu ni dali rok do kad ce nam uplatiti,zar ne ?


 
Izgleda nisu racunali na gazdinstva koja ce se otvoriti na tetke, strinke, komsinke i ostalu mnogobrojnu rodbinu:haha:
 
Za bilo koje uverenje ono od knjizice do kredita da bi dobio moras izmiriti obaveze. Sto se tice njihovog roka koliko sam ja shvatio to su subvencije za poljoprivredu, a ne za grejanje. Dakle nama su potrebne pare u prolece, a ne u jesen, ili zimu. Dobro, mozda i u jesen su potrebne, ali onda gubimo celu jednu godinu.
 
Znaci sad su zakasnili i ne treba da nam daju ili ako daju ovih dana to ce biti subvencije za more ??
Trebaju one i u jesen za naftu i djubrivo. Daleko smo mi od gubitka samo jedne godine...
 
Niste trebali ni da predate zahtev,pare vam ocito ne trebaju!Ja mislim da treba nesto i jesti a ne samo sejati!
 
Paore koja je to "nasa" ?
Pre par godina si ti bio profi,a ja hobi. Kako smo sad opet postali isti i "nasi" a da niko nista nije promenio.
Dala baba dinar da udje u kolo... :osmeh:
 
Nazad
Vrh