ZMAJ kombajni

Zdravo. Imam problema sa zmajem 133. Dok kombajn radi sliva ze zito u ventilatoru nije to velika kolicina ali se vidi unutra kako pada i to najvise pada na usmerivac vazduha i posle ga ventilator izbacuje nazad. Da li moze neko da mi kaze gde bi moglo da prolazi to zito

 
Zdravo. Imam problema sa zmajem 133. Dok kombajn radi sliva ze zito u ventilatoru nije to velika kolicina ali se vidi unutra kako pada i to najvise pada na usmerivac vazduha i posle ga ventilator izbacuje nazad. Da li moze neko da mi kaze gde bi moglo da prolazi to zito



Postoji gumena pregrada izmedju sabirne ravni i gornjeg sita, moguce da je ta guma ostecena pa da tu preliva. Moguce da je i sabirna ravan poderana bas na "pravom" mjestu da se sliva u vjetar...
 
IMG_20170527_141902_zpsu2qrzi2s.jpg

Malo zanimacije a ujedno i da pokažem kako izgleda reduktor točka na velikim Dragonima.
IMG_20170527_143338_zpsa93btq4t.jpg

Pojavio se luft u zazoru :osmeh: a krivac je čaura kao na slici(prikazana je nova a stara nije fotografisana).
IMG_20170527_143340_zpsvu0atrej.jpg

IMG_20170527_144508_zpsdwvtjary.jpg

Ležaj i čaura su zamenjeni,nema više mrdanja.Dijapazon cene ležaja kreće se od 1,100 rsd do 8,990 rsd pa ko šta hoće i voli.
 
Sad ima da rze uz brdo :) Pocelo spremanje za sezonu?I ja cu od nedelje da se spustim da je spremim za akciju.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Počelo je spremanje.Ovo nije planirano ali je prilikom kontrole ustanovljeno da postoji neki problem pa da se spreči na vreme.
 
Eh ta kontrola..pa ustanovis svasta nesto:) al sva sreca pa moze u hocu da se odkloni kvar.Bice mi zao do godine kad se oprostim od njega bas zbog lakog odklanjanja kvarova.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh