Claas

Kako nece. Dobar je nema sta.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
C450
2zjc2v8.jpg
 
Odluka konacno pala tj danas kupljen Claas Dominator 85,heder za psenicu 3.6 m i adapter za kukuruz 4 reda sa tarupom,motor 130 konja,ulaz 130 cm, 5 slamotresa,ima sjecku..Kombajn je kupljen u Sloveniji, tako da narednih par dana ce biti organizovan dovoz itd, pa kad bude stigao bice slike..Kombajn je stvarno dobro ocuvan i odrzavan..
 
Komsija koji uvozi masine iz Slovenije mi nasao tamo par kombajna,pa sam ja bio tamo juce i danas da ih pregledam detaljno itd,pa je odluka pala na taj jer je bas dobro odrzavan,nista nije motano,vareno trulo itd..Nije tajna, 9 500 evra tako u kompletu sa adapterima, sjeckom itd..
 
Planiram da kupim kukurznu korpu za dominatora 96,da li vredi kupiti iz 3 dela?

- - - - - - - - - -

I gde kupiti korpu?
 
Konacno cemo nositi hladnjak od kombajna na ciscenje i ako treba sace da se menja. Zvao sam 2 firme u Indjiji
1. Mansa-In
2. VAR MONT
Ako neko zna i ako je nosio hladnjak u neku od ove 2 firme,molio bi za savet.
 
Onda cu kod Manse. Cuo sam se sa njim,kaze prvo ga otvori i vidi da li su zapusene celije i proba da ih ocisti,ako ne moze,onda menja sace komplet.
Nadam se da su samo celije iznutra zapusene i da moze da se ocisti.

- - - - - - - - - -

http://www.imagebam.com/gallery/xa2gu40lgy6xtnhb0swsqy3wfizlzwsx

- - - - - - - - - -

Skinut ladnjak

- - - - - - - - - -

Odneo je brat hladnjak u Mansu,verovatno ce nam menjati komplet sace.
Kod nas je sace podeljeno na 2 dela,znaci kad se gleda u hladnjak kako stoji na kombajnu,sace je podeljeno vertikalno na levu i desnu stranu. Da li neko moze da pogleda na svom kombajnu kako je,posto se ljudi cude sto je iz 2 dela,da nije to vec menjano.
 
Kaze da je dosta bio zapusen,menja komplet novo sace,ali stavice iz jednog dela. Sutra bi trebalo da bude gotovo.

- - - - - - - - - -

Jel zna neko gde mogu da nadjem klip sa oprugom sto podize heder.
 
Nazad
Vrh