MTZ Belarus

Ja koliko sam cuo da ce se praviti 82 i 105 KS, a cene verujem da ce pasti, samo ne znam da li ce se voditi kao domaci traktor zbog povracaja, ako bude na domace traktore.
 
Pravice one koje su najvise prodavali kod nas 820 grbavi i ravni most uglavnom sam te i vidjao u decembru i januaru kao da su za dzabe delili samo tutnje putevima na svakoj soferki proba :haha:
 
steva 1984 je napisao(la):
Pravice one koje su najvise prodavali kod nas 820 grbavi i ravni most uglavnom sam te i vidjao u decembru i januaru kao da su za dzabe delili samo tutnje putevima na svakoj soferki proba :haha:
pa nisu bili dzabe ali kao da jesu..... na svaki traktor bilo 1000e popusta... i davali su ih na 5 godina bez kamate i bez troskova obrade.... sa 25 posto ucesca... 82.1 rata na svakih 6 meseci je bila mislim 1250e.... to je bilo skoro dzabe.... ja sam tako uzeo 1221!!!! prodato je ukupno svih modela oko 400 traktora... svega 4-5 je bilo za kes
 
pozdrav...imam jedan problem , imam mtz 892 i nece da ukljic mi prednju vucu? da li mozda zna stra bi to moglo da bude? a i krstak kardana se skoro raspao, ima puno lufta. .neznam da li ima to veze sa tim ili nesto drugo...
pa bih vas zamolio za pomoc, akop je neko imao takav problem. hvala
 
milan putinci je napisao(la):
steva 1984 je napisao(la):
Pravice one koje su najvise prodavali kod nas 820 grbavi i ravni most uglavnom sam te i vidjao u decembru i januaru kao da su za dzabe delili samo tutnje putevima na svakoj soferki proba :haha:
pa nisu bili dzabe ali kao da jesu..... na svaki traktor bilo 1000e popusta... i davali su ih na 5 godina bez kamate i bez troskova obrade.... sa 25 posto ucesca... 82.1 rata na svakih 6 meseci je bila mislim 1250e.... to je bilo skoro dzabe.... ja sam tako uzeo 1221!!!! prodato je ukupno svih modela oko 400 traktora... svega 4-5 je bilo za kes


Ne moguće da je tako samo kod nas su uzeli 3 rusa za keš za koje sam siguran.
 
probaj da ispod kabine naprskas sa w-d om na onu polugicu ili kuglicu ne znam tacno sto upada u one proreze.to se meni desilo .jako se tesko povlacila rucica pa sam danas naprskao ispod kabine tacno ispod te rucke u kabini
Post je spojen: [time]1301510026[/time]
_________________________________________________
imas tri proreza i to sto upada u njih kad ukljucujes prednju vucu to naprskaj pa probaj :D
 
ne nego malo gore ka kabini .uhvati tu sipku sto ilazi u reduktor pa pipaj na gore ka kabine,pa kad prodjes one krivine malo zavuci glavu izmedju gume i stepenika i videces tj,napipaces te proreze
 
evo da ti pomognem ako moze ovako .sad sam slikao pa ako se vidi :D
jt52pu.jpg


Post je spojen: [time]1301511113[/time]
_________________________________________________
2dtzr50.jpg
 
Nazad
Vrh