MTZ Belarus

Taj zavrtanj uglavnom nije šestougaone glave već četvorostranične !

Nalazi se sa desne strane kućišta menjača, u visini glave drugog zavrtnja odozdo koji spaja kućište menjača i kućište lamele.

Između kućišta lamele i poklopca velikog otvora na kućištu menjača. Bliže lameli.

Ne umem da postavim slike ovde, a slikao bih.
 
profil_slika_1.jpg
 
Mene su zvali pre 2 nedelje i rekli mi da ce poslati ventilator,i onda su me juce zvali majstori i rekli da krecu sa jedne montaze pravo kod mene. Mi smo juce ovoj dvojici bili osmi u danu,kome su zamenili.
 
Ja mislim da ti vec imas gusci ventilator, na 1221 je bio sa 6 peraja,a sad su stavili sa 9 i veceg je precnika i vise uvijene lopatice,kad upalis traktor,krene prasina iz hladnjaka.
 
Malo je veci,pomeraju usmerivac i bude maltene knap.

Ako je tako knap kada se traktor nasadi na stranu negde ima da cese od lim,a to bas nije dobro...koja je fora sa tim da idu dzabe da menjaju?nesto mi to previse darezljivo za srbiju...ima tu neka caka-ako ugrade ventilator u obavezi si da za sajam kupis jos jednog...
 
Kaze da ima prodatih 300 komada 1221,a ljudi su se zalili masovno da im se greju traktori,onda je AP odlucila da vise ne prodaje 1221 i onda su iz Minska reagovali i poslali ventilatore, a model 1221 prekrstili u 1221.2 tropik,stavili mu veci hladnjak,drugi ventilator i drugu masku. I sad imas taj traktor u AP.

- - - - - - - - - -

http://www.imagebam.com/gallery/k2aylnlbpt12gg3ze8ex5khmg0tirvjc

- - - - - - - - - -

Izgleda ovako,samo sto je crven
 
Nazad
Vrh