MTZ Belarus

Mi grbavi most drzimo 10 mm napred uzi nego nazad. Dok ravan na 0.
I setvi i po cesti je volan miran.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Semening na vertikalnoj osovini ti propisao..teraj tako dok ne budes imao vremena da ga zamenis damo dolivaj ulje..imas iznad cep,da ti ne ode i zupcanik..
 
Grunt zarazio rusvaje - evo i meni na 820 procurio na istom mestu???????????????????????????????????? a i stalo je sto kaze Grunt - isti simptomi??????????????????
 
Davno mi je jedan majstor,kad sam ga pitao sto je rusvaj tako zamazan,rekao da je to sve dobro,ako je suv znaci da ti fali ulja..:)).. Tako je izgleda i ovde slucaj..jos sam primetio da kad parkiram traktor u supu unapred ne curi,samo kad je unazad..valjda sunce kad sija omeksa zaptivac..ili mozda tripujem..
 
Hitno mi treba odgovor...koja je razlika u belarusu 820 standard,820 eurolux i 820Y, i koja je razlika izmedju modela 2001 godiste i novijih osim digitalnog sata koji imaju ovi od 2002 pa nadalje a nema ga 2001 godiste.
Hvala unapred
 
Ljudi ne zajebavam se ozbiljno vam kazem podigao ga na dizalicu da vidim imali lufta,nema! pustim ga dole odvijem cep za ulje i osetim onako kao pritisak vazduha a ulja ima krenulo napolje...malo sam cackao onaj odusak na centru mosta ispod hladnjaka bio je prljav dali on ima neke veze za tim nemam pojma?I juce ceo dan ga przim ne curi a ulja ima naravno,nismo bas toliki debili da ne vodimo racuna o tim stvarima...
 
Imam lufta oko 1/4 kruga na mestu gde kardan volana ulazi u stub volana,tu ima za podešavanje ali kada ga zategnem da nema lufta dobijem mnogo tezak volan,šta da se radi?
 
moja 82 curi samo kad stoji, kad ga sunce ogreje onda curi zato ja odvrnem cep kad parkiram, kad ide radit zavrnem i nema curenja.
 
Nazad
Vrh