MTZ Belarus

Ciro uspeo sam da podmazem pumpu,sve je onako kako si mi objasnio,ispod pumpe je sraf 17,tu sam ispustio ulje i gore nalio novo... samo ovo sto sam ispustio je bilo neke skoro sive boje,bas cudnog izgleda ulje...

Pa tu uglavnom uvek dospe malo nafte... Nije to nista... Moj Vladimirec ide tako od kad znam za sebe... Samo to ulje u pumpi menjaj uvek kad i u motoru i nebrini... :ppozdrav:
 
Ne izgleda lose,ali dzaba sve kad nema kabinu.Gledam ovih dana ove sto hvale traktor bez kabine,kazu lakse uci izaci,leti duva sa svih strana...Sad se zaledise u oranju...
 
Evo slika na kojima sam slikao model 622. Ovo su slike sa ovogodisnjeg sajma u NS, i dosta sam se dvoumio jer sam na tom sajmu isao da odaberem jos jedan traktor za vocarstvo. Ovo je masina koja bi fino radila te poslove, i naravno ima normalne gume, dobru tezinu i jos po neki kvalitet. Za sada nisam cuo neka iskustva sa njim a cena je bila onako solidna, nemojte me drzati za rec, koga interesuje moze proveriti u Agropanonci, ali mislim da je bio oko 20 000.

dscn1792.jpg


dscn1794.jpg


dscn1800.jpg









dscn1810.jpg


- - - - - - - - - -
 
Kao sto rekoh nemojte me drzati za rec oko cene, tj. mozda je on i bio toliko ali sa svom ovom opremom na njemu ( a samo hidro izvoda je imao jedno 5 pari. Sve u svemu traktor je izgledao nesalomiv i izuzetno masivan. Biola je i neka malo jeftinija verzija ali sa manjim tockovima i sl.
 
Nazad
Vrh