Oranje

Napokon i ja završio danas :Još sutra da malo izbobam voćnjak sa strane više da napravim kanale nego da orem i može pranje.
 
Danasnje zimsko oranje sa ukljucenom klimom :haha:. A taman sam ga usliko i ostane mi zaglavljena blokada i sutra sledi popravka ::jako_besan::.
20151119132330.jpg
 
@grunt
Kako se ponasa plug i da li je istog kvaliteta oranje kad skines trece glave? Pitam to jer vidim da su plazovi kraci na drugoj glavi u odnosu na trecu.
 
Nema razlike u kvalitetu oranja kad ih skinem,ore jednako lepo kao i sa tri u stvari taj plug uvek lepo ore jel su male daski,inace je remontovan komplet nove daske,grudi,deflektori,plazevi i povisen je sad je visina 75cm razmak izmedju glava oko 90cm.
 
Danas rastavljen traktor, nije nista polomljeno ni zdrobljeno nije bio problem u blokadi vec se na desnoj strani pokidale ferode na kocnici i to je davalo utisak da su blokirani tockovi. Traktor nije kocio, isao je normalno samo nije dao skretati. Danas kod Enderica smo sreli coveka koji je uzimao nove trkace, nije valda da si to bio ti Nikola?
 
Nazad
Vrh