Subvencije za tov svinja 2014

A ture koje sam dao od okt 2015 pa do 30septembra to sam predao oko 10oktombra 2016


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
DO kog datuma su stigli sa isplacenjem subvencija iz 2016god??Jel dobio jos neko ovih dana pare?
 
Danas konacno uplatili zahtev poslat 18 maja prosle godine. I vise nema nista za proslu godinu.
 
Al su brzi svaka im cast, ima li neko ko je jos dobio iz oktobra 2016?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad smo kod brzine ima i gore, ali bolje ikad nego nikad. Pisao sam o tom problemu i odavno sam odustao da ce biti resen. Ukratko. 2013 godine u vise navrata sam prodao 100 kom svinja preko lok. vet. stanice. Krajem godine sam dokumentaciju za povracaj za svih 100 kom poslao ministarstvu. Krajem 2014 sam dobio subvenciju za tridesetak komada, a za ostala grla sam odbijen uz obrazlozenje da nisam direktno prodao klanici. Odmah smo pisali zalbu i od onda ni slova nisam dobio. Kad juce na racunu 65000.Danas dobijem i resenje o zalbi u moju korist. Posle dve ipo godine. Sto bi reko jedan clan foruma nada poslednja umire.
 
Bolje ikad nego nikad, ako nista drugo lepo su te iznenadili verovatno si te pare vec otpisao :osmeh:
 
Ja sam predao u januar ove godine ima da se nacekam za te pare minimum godinu dana


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Do kog datuma su stigli sa placanjem?
Ima li neko da je skoro dobio pare?
 
Jel znate mozda kad krecu sa isplatom subvencija za ovu godinu??
 
I meni su zavrsili rekli su do kraja meseca bice isplaceno ali kad kazu oni onda tako i bude.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jao ne znam tacno ali kod njih je stigao oko 22januara tako nesto do 27jan poslao sam im par zahteva.
 
Jesu, ja sam predao krajem januara i zavrseni su mi predneti treba ovih dana da isplate.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh