Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Po koliko idu uredjeni sa kuce? Izlazi mi jedna tura i prosto ne znam sa kojom cenom da "izadjem". U Zemunu na pijaci su 250-260 din.
 
Da za zivu vagu na kamion.Blago je reci katastrofa.A onomad me neko pitao,jel ostaje evro po piletu.::samo bes::::samo bes::::samo bes::Veliki pozdrav za trovaca Matijevica.Hvala mu na svom uvozu i sto jeftino hrani napacenu Srbiju.:ppozdrav:
 
Poceli prodaju 6 nedelja starosti, zivi 120 na komad, uredjeni 220 din.kg. Juce doziveli strahoviti temperaturni sok. Sa jako velikim posledicama.
 
Poceli prodaju 6 nedelja starosti, zivi 120 na komad, uredjeni 220 din.kg. Juce doziveli strahoviti temperaturni sok. Sa jako velikim posledicama.
Cena katastrofa.Pride za posledicu prodaja ide kilavo_Oteze se.Juce bilo previse sparno,a pilici ne aklimatizovani.Nagla promena vremena i posledice su ne izbezne.Ta sta nas briga.Imamo uvoz.Necemo ostati gladni ::lose::::samo bes::::jako_besan::
S obzirom na skok cene kukuruza i soje,treba dobrooo porazmisliti.
 
Kako se krecu cene trenutno, jednodnevni cini mi se nikad skuplji u ovo doba godine :sta: Mozda je to i logicno s obzirom da Agroziv vise ne proizvodi.
 
Nazad
Vrh