Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ko2014073019150000dBZ.cappi.png

Bice gadno
 
Ovaj navedeni decko iz Sapca molio je za prestanak jer kako kaze i sav crep mu je odnesen sa kuce.

Po rain alarm-u sad je haos iznad Rume! http://www.rain-alarm.com/


Neznam sta da kazem ljudi!!!!!! Nevalja ako se ponovo izliju reke pa to ce biti KATASTROFA!!!!! Ove godine bas nas hoce!!! Da se utesim bar sam sa slamom zavrsio... Bice slame na trpezi kravama cele zime ako ovako nastavi...Pupu!!!
 
Погрешна предпоставка, ово је моснунска киша....МОНСУН сунце ти пољубим жарко... гледам али је све то малко закаснило по њиховим прогнозама...
 
Моје село као да је зачарано, код нас често киша омане. Овај пут стварно ни нема потребе да толико пада, али ово је само доказ и потврђује оно чега смо сви ми из села свесни.

oblaci.jpg


На слици се види како се опет облаци деле и често се деси да киша ни не падне.
Мало пре сам се чуо са мојима и негде гром дрмнуо тако да немају струје.
 
Како чујем у Новом Саду је баш гадно а полако то стиже и до нас, јак ветар почео, учестало севање а грмњавине јако мало.
 
Nele , potpuno te razumijem , izgleda da postoje tako neke "rupe" od po par sela . Eto možda je većini nezamislivo da je kod mene zemlja ispucala , kiše nije bilo dvadesetak dana , a ovih dana samo se razdvoji padavina i obidje moju dolinu i opet se sklopi . Kad netreba , u rano proljeće recimo pada skoro svaki dan , al u julu i avgustu nema šanse.Bude ono kiše , eto i danas , al to je par litara , pokupi prašinu i to je to .
 
Au ala ovde raspali grom...imam utisak da je negde u dvoristu tresnulo...pocinje kisa
 
Kod mene idalje smireno bez kapi kise... Nadam se da ce proci mirno ova noc ali kako najavljuju ponovne poplave na Malavi sumnjam da ce da promasi moje selo!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh