Rasipači mineralnog đubriva

Odg: Rasipači veštačkog đubriva

dujo daj slike i slike traktora :ppozdrav:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

To ili nije njegova oznaka,ili nije njegovo godište,ili je DPX expert 1800,ili nije 2004! I moj će bit crveno-plavi,ali ipak ostaje DPX 1503 iz '89.e,reduktori,ceo princip mehanizma je isti u poslednjih 25 god sa min.izmenama,s tim da danas bacaju i do 44m
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Milsim da mi je obrisan komentar tj. informacija o ceni rasipača u Francuskoj.Sme li se znati zašto je to urađeno i to bez obaveštenja.
Jel to neko počeo ovde da osuđuje bez suđenja? :nono: ::lose::
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Pa od juče.
Ništa ružno nije pisalo i čak mislim da je bilo pozitivno informativnog karaktera i strogo vezano za temu.Ko zna možda ga nisam poslao pre nego sam prebacio stranicu :sta:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

@diklofen
Milurovic-komerc prodaje taj depozitor za redove(Creina) :D, al nije bas jeftin ::lose::
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Mislim da je varijanta što radi Megametal ubedljivo naj jeftinija.Zvao sam u Srbobran i cena je 100 evra.Imaju samo tu opciju koja polaže đubrivo na zemlju ,a nemaju opciju koja polaže đubrivo u zemlju.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Nije problem ta donja konstrukcija.To svako od nas može napraviti.Interesu je me kako je to sve gore spojeno da ravnomerno curi na sve četiri cevi.Na rasipaču ima dve rupe.Kada sam ih zvao rekli su mi da se skida ploča sa lopaticama(što se i na slici vidi) i montira navodno neki razdeljivač.E to nisam nigde video kako izgleda.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Kupio sam nekakav krs od rasipaca ali mu je polomita plasticna dizna rasprskivac ili kako se zove na vrhu klatece cijevi,ima za kupiti ali mi se cini preskupo 30evra, pa me interesuje dali ko zna moze li on da dobro ra
flhs40.jpg
sipa bez te plastike ili se moze negdje kupiti za manje novca. :ppozdrav:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

moj to nema 20 godina i radi super
2urw5md.jpg
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Duze vrijeme nije koristen pa je zapeko jedva sam ga pokrenuo izgled je bio los ,sada je ofarban ,podmazan i odlicno izgleda nije jos isproban u njivi ali ja sam vec zadovoljan.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Moze da radi bez toga,al nema onda lep raspored zrna,to je raspoređivač zrna,mislim nisu ga džabe inženjeru tu stavili,a ti kako hoćeš :cao:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Danas sam završio moj rasipač
25a22xw.jpg
105wu2v.jpg
2r2xh5h.jpg

Post je spojen: [time]1298666114[/time]
_________________________________________________
Nisu neke slike,šugavo je svetlo od neonki,a i telefonom je slikano,sutra ga nosim na svetlost dana,kačim na traktor
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Milanche
Da,radi super kao slanik mnogo dobar raspored zrna,a i tačan je.
Ranko
Lomi se lako zbog nepažnje kad se nateriva na prikolicu,dobro da lula nije pukla,plastična je 100e,al traje,obrtaje kardana max 1500 obrtaja :cao:.
 
Nazad
Vrh