Deutz-Fahr

denger DFov je 120e ludnica covjece :zli:
denger gdje ti se taj kolega nalazi ja bi ponjeo senzor i zapuco prema tebi pa da vidimo , ta je cjena prihvatljiva :ppozdrav:
 
covek je iz BG a inace ja sam ga navatao u NS na najlon pijaci,ako te interesuje jedne nedelje javi se pa mozemo da skoknemo zajedno,samo najavi mi se ranije,poneses svoj senzor i :ppozdrav:
 
majstor P je napisao(la):
Za dosena ,ima 2480 u rumi kod Bosnica ,nije daleko pa vidi,ovaj 3580 ce biti skuplji,ali svi iz serije 2 imaju problem sa pucanjem sasije.Ah da ima u lojanicama kod sapca 2685 pa mozes i taj videti
da li znas koliko ::novac:: kosta taj 2480 ili 2685??
gde ima deutz 1080??
 
kako cugi sta je tu smesno :sta:,pa smesno je,veoma smesno,kad se priblizi kraj dana a pogledas kombajnera u oci,samo beonjace i zubi mu beli a on...... :haha:kao da je odzacar a ne kombajner
 
Neznam koliko cene kombajne ali danas sam cuo za jos jedan ali nije far vec class dominator 56 3,60 heder,klima ,secka tek stigao iz uvoza i u ekstra stanju. tel dobijes u PP
 
danger je napisao(la):
kako cugi sta je tu smesno :sta:,pa smesno je,veoma smesno,kad se priblizi kraj dana a pogledas kombajnera u oci,samo beonjace i zubi mu beli a on...... :haha:kao da je odzacar a ne kombajner

A kad te vidu Cigani sve se pitaju među sobom: "Jel' to jedan od naših?"
 
nesto nam se uspavala ova tema pa da je budimo,da li zna neko gde bi mogla da se nabavi osovina za pogon secke sa magnetom i remenicama za fara serije 3.Unapred hvala
 
uffffffffffffffffffffff,to ovde kod mene hvale da je jako jeftino za fara narocito magnetno kvacilo,toliko malo para da ga svi jednostavno zavare pa skidaju kajseve,treba videti u HR ovde tesko
 
kod mene je 3.45,nemogu da nadjem pa sam porucio u djakovu stize u sredu,treba mi 13 kom.,mislio sam da je mozda kod fara ista dimenzija al niko se nejavlja
 
novi DF-ovi patrkirani u tvornica same-df(zupanja)
KXEpsx_oYYnwbuim.jpg


hSx8PqARmx4ySNr9.jpg


fMcNCXgwDjmMtReL.jpg


HxWzxhUcsFlrtyMU.v.jpg


uyeBJA4woBU__8Ne.jpg


ZR63Y4c3lYSHFvMu.jpg


rWNiM3PdUSHp0hV_.jpg
 
to je jos slikano prosle godine,kad sam se raspitivao za kombajn.pa normalno da su za prodaju
 
Nazad
Vrh