Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Menjao ležajeve i prirubnicu točka na Renou 4.
 
išo da obidjem qqruz...
ulazio u njivu..list mi raseko očni kapak..
u kraj njive vidim sirak...
veliki..
samo što ne cveta..
aj da isčupam...
oooo, eno ga još jedan!
aaaa nećeš ni ti majčin sine!
kako sad ovaj da ostavim? idi kući budalo, to niko ne radi...
sat vremena sam se rvo, al sve sam počupo!
gola voda!
seo u auto, znojim se i dalje, teram lagano po čampašu, a pun auto muva...
 
ne bas danas ali skoro

izvor.jpg


izvor1.jpg
 
Evo i mene nazad, savetujem svakome ko može da ne propušta Drinsku regatu, preko 1200 čamaca i splavova....roštilj, piće muzika, sve na vodi.... :cool: :sreca: :ppozdrav: :D
 
Pečenje rakije se privelo kraju, a od danas kao i svake godine u ovo doba, počeo sam da radim kod teče u klanici, kako mi je tel. još u kvaru, a aparat ne nosim često sa sobom, evo slike od prošle godine kako to izgleda, radi se ali se i jede za medalju! :ppozdrav:

dsc00010mh2.jpg
 
Ja sam danas išao na pčelinjak da dodam pogače za prihranu pčela. Dan je bio kao stvoren da se to odradi, bilo je baš lepo videti ih na pročisnom letu. :pcelac::
 
Ja sam danas zamenio lamelu na Zetoru! Bogami bilo je posla ali uspeo sam da zavrsim!
 
Malo se provozao do Beograda... Koji je to krkljanac u prometu!!! ::lose:: ::lose:: ::lose::

Do Slavije jos nekako, al tamo se izvuci citav, je za mene zivo cudo nad cudima! Drugi put u zivotu sam tamo bio, prvi put da ja vozim. Ljudi moji svaka njima cast, al tamo se voziti normalno je nemoguca misija...
 
He, he tu sam ja polagao vozački, navikneš se vremenom mada mi sve teže pada ići u tu gužvu...., a mogao si javiti da dolaziš pa da :ppozdrav:
 
Vec cu ti se javiti... Sad sam kod ujaka iso na slavu, pa ne bi bio red s punim autom skretat do Pazove...

Svakako u 3. mjesecu idem u Rumu, pa ce se cuti i s tobom i sa Savom (savoris) i s jos nekim forumasima, pa da malo zalijemo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh