Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

Kod tih optičkih senzora najčešće se koristi modulisana infracrvena svetlost baš iz razloga da se eliminiše uticaj sunčeve i neke druge spoljne svetlosti.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Najcesce mozda i jeste tako, ali je sigurno ovako: Prodavac me upozorio na sunce i dubinu setve [ mogucnost pistanja], pa se stvarno i desavalo da pri sejanju posle podne pisti SAMO pri voznji zapad - istok. Verovatno cu na prolece napraviti neke ''zavesice'' bas zbog toga. :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Pre par dana sam nasao jednu sejalicu za kukuruz. Ima ovde na saitu vas koji se malo vise razumete od mene pa me zanima misljenje o ovoj sejalici i dali vredi da se plati 1600 eura posto cini mi se da ispod te cene nece da je da. Marka je NODET.
mhyn2r.jpg
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ovako gledano sa slike izgleda dobro!!!
Plus original insekticid na njoj što se teško nalazi,
očuvano, garažirano, sve u svemo vredi 100%.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ma prevoz mi sad nije problem. Kupio sam autoprikolicu od 2,80 mt. natovaricu je na njoj, ona nije mnogo teska.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Gde mogu nabaviti za IMT pneumatsku sejalicu valjkaste lezajeve koji dolaze u glavcinu tocka?
POMAGAJTE :bravo:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Na vasaru :nono:
Na sto mesta sam nasao da prodaju nove iste IMT pneumatske sejalice kao sto je moja a niko od njih nema delove za te iste sejalice :udri:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

airplanejunior je napisao(la):
Gde mogu nabaviti za IMT pneumatsku sejalicu valjkaste lezajeve koji dolaze u glavcinu tocka?
Ako znaš broj ležaja ili mere zovi neku prodavnicu koja se bavi prodajom ležajeva i raspitaj se.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Hvala svima na pomoci. Nasao sam ga, inace je u pitanju valjkasti lezaj 37x49x54
 
Odg: Sejalica za kukuruz

U katalogu nema tog podatka, [ verovatno zbog razlicite tezine uslovljene brojem rupa na plocama :haha: ].
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Pitam zbog toga sto nameravam da radim sa rakovicom 60 i sestorednom bez depozitora. Nadam se da ce moci da je podigne i nosi po lenijama.
 
Nazad
Vrh