Najnovije aktivnosti

  • vasovac
    vasovac je odgovorio(la) u temi Breskva i Nektarina.
    I kako si onda zadoviljan sa cenom 1500 din po stablu a obilazis ga cele godine ofbi troskove i sta ti ostane Nekad je ostajalo 15 eu...
  • Matić
    Matić je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    @Peet sve dok nemaš problem sa divljim ovsem budi srećan. Kod nas je katastrofa koliko ga ima po parcelama a sve više i više se širi pa...
  • BARBULA
    BARBULA je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    Ne prska se ona zbog sirka nego zbog divljeg ovsa i ljulja Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
  • vasovac
    vasovac je odgovorio(la) u temi Breskva i Nektarina.
    Ako ostavim vise ne moze trece branje da postigne krupnocu Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  • vasovac
    vasovac je odgovorio(la) u temi Breskva i Nektarina.
    Pa da ja sa navonavanjem ne postignem vise od 20 kg po stablu Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  • kalman 58
    kalman 58 je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    Plasmi se da nece biti isto ocekujem gore.Seme je placeno od 70/80 dinara a ovo sa tavana plus malo farbe.Videcu bas HL
  • S
    Sapatnik je odgovorio(la) u temi Cena malih prasića na tržištu.
    210 динара поједини накупци нуде. Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
  • Peet
    Peet je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    Prskati psenicu za uskolisne korove je najveca glupost a medju ostalom i najveci rizik s..bati psenicu! Te usolisne korove unistices...
  • F
    foodmood je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    Pa isto to. Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
  • F
    foodmood je reagovao(la) na vuxsd poruku u temi Vremenske prilike u 2026. godini sa Like Like.
    Ја их не би ни враћао из београда... :)
  • Peet
    Peet je reagovao(la) na fendt515c poruku u temi Pšenica 2025-2026 sa Like Like.
    Sofru i dalje nepobjedjen. 57 58 po jutru. A naoko nikakav.... Vidit cemo kasnije sorte za par dana Al mislim da nece dati taj prinos
  • kalman 58
    kalman 58 je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    Juce skinute dve parcele originalna semena a hektolitar ocajan 73 i 74,5.Prinos sa jedne 38m a drugo 34m. Sta ocekivat od ostalih njiva...
  • radashin
    radashin je odgovorio(la) u temi IMT.
    Jedno pitanje za iskusne. Kada na 539 zaglavi menjač, koji zupčanik treba gurnuti i gde (napred ili nazad) kada zaglavi u 1. a gde kada...
  • S
    slobapatrola je odgovorio(la) u temi Pšenica 2025-2026.
    Skinuli prvu njivu 28 meteri.
  • I
    IvicaR je reagovao(la) na pexkap poruku u temi Pšenica 2025-2026 sa Like Like.
    I ja danas zavrsio psenicu. Prosek prinosa 2800 kg po kj. Prinos na svim njivama je bio oko 31-34 meteri po lancu, ali mi jedna njiva...
Nazad
Vrh