Najnovije aktivnosti

  • L
    Lazar Miljkovic je reagovao(la) na milan11 poruku u temi Subvencija za mehanizaciju sa Like Like.
    Raspitaj se o podsticajima grada, za takve stvari je obicno bolji povrat u gradu..
  • S
    Турпијање карика одокативном методом трећа специјала паше на све. Варење два резервоара на заставама и померање ауспуха. Уграђивање...
  • D
    dusanboss je odgovorio(la) u temi Suncokret 2026.
    Ja sam još dobar onda. Završio setvu pre oko prvogg maju. Mislim da sam ubedljivo poslednji u našem ataru.
  • dukej
    dukej je reagovao(la) na mixer87kac poruku u temi Čestitke za ponove. sa Like Like.
    Horsh i vederštat su sa nadpritiskom. Jedan isti vazduh i lepi seme za ploču i upucava seme. Ne smeš otvoriti kutiju jer tad ode...
  • dukej
    dukej je odgovorio(la) u temi Herbicidi u suncokretu.
    Možeš li napisati te kombinacije? :ppozdrav:
  • BARBULA
    BARBULA je odgovorio(la) u temi Herbicidi u kukuruzu.
    . Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
  • BARBULA
    BARBULA je odgovorio(la) u temi Herbicidi u kukuruzu.
    U zbunovima je zato sto su to mladari poterali iz starih panjeva ili zila Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
  • F
    foodmood je odgovorio(la) u temi Herbicidi u kukuruzu.
    Akacija je bagrem. Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
  • milan11
    milan11 je odgovorio(la) u temi Herbicidi u suncokretu.
    Ima jeftinijih kombinacija od listega koje rade posao..
  • milan11
    milan11 je reagovao(la) na Matić poruku u temi Plug - osnovna tema sa Like Like.
    Onaj je taman za staro gvožđe, kakvih 2.500 evra. 😱 Regent je institucija za njega+imaš delova gde god hoćeš i nećeš.
  • Vulkan
    Vulkan je reagovao(la) na milovan vrsac poruku u temi Čestitke za ponove. sa Like Like.
    Moje misljenje je da djubrivo treba da se zatrpa sa spremacem ili drljacom. Ja sam razbacao An i presao spremacem mesec dana pre...
  • Mr.Paor
    Mr.Paor je odgovorio(la) u temi Suncokret 2026.
    Moracu nema mi sta drugo Videcemo na jesen rezultat
  • MONTOYA
    MONTOYA je odgovorio(la) u temi Claas.
    Drugar popravlja displeje na leksionima imo sistem povoljno...ako nekom treba
  • jjova
    jjova je odgovorio(la) u temi Elektro instalacija.
    Видећу кад се вратим кући.
  • milan11
    milan11 je odgovorio(la) u temi Subvencija za mehanizaciju.
    Raspitaj se o podsticajima grada, za takve stvari je obicno bolji povrat u gradu..
Nazad
Vrh