Zoran Sef

zoran sef

Član
Učlanjen(a)
24 Apr 2010
Poruka
1.175
Lokacija
Osecina
Zovem se Zoran Markovic zvani SEF(nadimak jos iz skole).Imam 35 godina,ozenjen sam i imam sina sad ce u peti razred.Po struci sam Elektro tehnicar elektronike ali to niti sam kad radio niti me interesuje.Bavim se 15 godina proizvodnjom maline,kupine i sljive.Planiram da pocnem i proizvodnju jagoda.Zivim u Osecini (opstina 20.000 stanovnika) a vocarstvom se bavim u Gunjacima(9 km daleko) na svojoj dedovini.Od mehanizacije posedujem otprilike ono sto jedan vocar treba da ima.Imam 10 ha zemlje bogom dane za vocarstvo svake vrste.Obozavam ovaj forum.Ovde pocinje moj dan i zavrsava se.Toliko pametnih stvari i toliko dobrih saveta na jednom mestu.Osecina se nalazi u Zapadnoj Srbiji na pola puta Valjevo - Loznica (po 35 km udaljena od oba grada) Trenutno imam oko 1 ha malina i po 50 ari kupina i sljiva.Ali pun sam ideja...Pozdrav za sve forumase... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1277230808[/time]
_________________________________________________
Van sezone radim u salonu zabave i sportskoj kladionici sa suprugom...
 
:D Dobro došao Zorane :veseljak:: ::vino:: mogao si nam se i ranije predstaviti :haha: :haha: :haha:
 
:D pozdrav zoki.ja sam elektrotehnicar automatike a isto se bavim poljoprivrednom proizvodnjom.inače cane iz osječine mi je radio krovne luftere za toviliste.prezadovoljan sam. :cool:
 
BANE IVANOV je napisao(la):
:D pozdrav zoki.ja sam elektrotehnicar automatike a isto se bavim poljoprivrednom proizvodnjom.inače cane iz osječine mi je radio krovne luftere za toviliste.prezadovoljan sam. :cool:
drago mi je ako je tako...
 
Mnogo sam besan na ovu drzavu koja nas pljacka i u kojoj smo prepusteni na milost i nemilost monopolista u mom slucaju hladnjacara koji nas ucenjuju i vredjaju nasu inteligenciju cenama koje se kose sa zdravim razumom. Pa to je neverovatno da 1 kg prvoklasnih kupina kosta 20 din a 50 grama Smokija 28 din... Boze gde mi zivimo...
 
Treba mi informacija koliko kosta sad plastenik 3*2*5 m. Mislim komplet... Imam ponudu pa ne znam dal je cena odgovarajuca, jer moji plastenici su kupljeni pre tri godine..
 
Nazad
Vrh