Zmaj 780,131,132,133 Opšta tema.

Koliko je realno isplativa kupovina ovog manjeg zmaja? Radio bi godisnje 5-10 ha iskljucivo za sopstvene potrebe. Ne planiram raditi usluge. Ako bi ga nakon kupovine detaljno pretresli i promijenili sve sto treba. Kolika mogu biti ulaganja na pocetku svake sezone u pripremu masine? Znam da se na to ne moze dati tacan odgovor ali neko ko ga ima zna koliko otprilike ulaze u pripremu za sezonu.
 
Kad sredis sve sto treba , moj klasika ide zamena ulja , svih filtera , podmazivanje , pustim da radi nekih 30 min proverim lezajeve k7cista da se ne greju ako sta treba odma sredjujes i izlazis. Ali sam pre 4godine ulozio preko 700e na lezajeve lance , gume na elevatorima,sita i kaiseve i sad samo odrzavam i teramo dalje. A i ne ovrsi mnogo do 20h za sezonu
 
Zmaj 135
Treba da ugradim ovaj tip pogona na moju 133 pa me zanima da li je ko to radio posto su mi rekli da treba da slicujem ove 4 rupe sto noce osovinu pogona jer nije isto stelovanje visine pa bih vas zamolio ako je iko to radio ako ima neku sliku il bar neko objasnjenje kako da odradim.
 
Pozdrav kolege moze te li mi reci upitanju je zmaj133 koliko treba da budu odprilike zategnuti lanci u grlu sto uvlace slamu do prijemni biter, jer kod mene vidim da su labavi i dodiruju to jest vucu se po donji lim
 
Zategni ih da prečage na češu lim inače će da progleda

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh