zetormanlover

zetormanlover

Novajlija
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
6
Eto ja se danas registrirao, pa da se predstavim. Zovem se Robert, imam 20 godina i dolazim iz malog mjesta na istoku predivne Istre, znaci iz Hrvatske. Ja i moja obitelj bavimo se generacijama poljoprivredom (ja manje jer studiram, no pomazem koliko mogu). No poljoprivreda je kod nas spala na jako niske grane tako da smo mi djelom zbog toga djelom zbog drugih razloga morali smanjiti svoje gospodarstvo te trenutno imamo 4 krave i 4 svinje, znaci nista posebno ni veliko. Obradjujemo oko 12 hektara zemlje, te posjedujemo svu potrebnu mehanizaciju, da sad sve ne nabrajam spomenut cu samo traktore Zetor 4712 i Zetor 5211 koji nas odlicno sluze vec godinama.. ::namigivanje:: ...jos samo da kazem da mi je jako drago da sam se napokon registrirao jer pratim vas forum duze vrijeme i mislim da je jako kvalitetan te da na njemu mozemo puno nauciti jedni od drugih. Ako vas bilo sta zanima, slobodno pitajte.. hvala lijepa ... :cao:
 
Hvala svima na dobrodoslici, a slicice ce biti kad ja malo skuzim kako to sve ide. Inace nisam bas neki za informatiku, no skuzit cu ja.. :D
 
Nazad
Vrh