Uređivanje profila na poljoinfo forumu.

pitaj sefove da ne nagađamo meni rekose da je moglo da sam dzabe otvaro novi,ja nisam mogo naci.
 
Nick mogu promeniti samo administratori. Pošalji pp članovima novii, ili culy, sa tom molbom.
 
samo bih proverio da li sam uspeo da promenim potpis
-----------
Hmm, neće kako sam zamislio. branko, da li može pomoć, kako ubaciti sliku u potpisu, i da li može samo .jpg a ne i .gif, možda zato nisam uspeo?!
 
Aha, nisam to znao, video sam kod branka ranije, pa sam hteo i ja :osmeh:
Uzgred, više bi bio .gif u vidu bannera, ne bih stavio ništa veliko... Hvala na odgovoru
 
Jel mogu upute kako da stavim sliku profila, ja ne vidim nigdje a trazim vec par dana !?

Hvala
 
Gde se vidi takav prikaz, ako možeš snima ekrana da postaviš ovde dosta bi pomoglo.
 
Ja imam problem već duže vreme, poruke mogu da kucam ali se nevidi da sam prisutan na Forumu.
 
Ovo je već nekoliko puta navedeno kao problem, ali ne vidim šta se tu tačno dešava. Koji program koristiš (Firefox, Opera, IE, Chrom) ?
 
Sve kojima se prikazuje da nisu prijavljeni, a oni mogu da pišu na forumu.
 
Ја имам проблем када користим оперу, да неће да ми скроз очита страницу. Са хромом ми чита без проблем, али ме он нервира као бровзер...навикао сам некако на оперу....
1.jpg
 
Ima 100 poruka u svom Inboxu, pa ne može više da se zabeleži. Potrebno je da obriše malo i tada će moći.
 
Nazad
Vrh