TUBER 40

njoko

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2011
Poruka
349
Lokacija
Đakovo
Labinprogreshttp://www.labinprogres.hr/index.php?page=products&gid=14&l=hr&l=hr







Post je spojen: [time]1299518093[/time]
_________________________________________________
Cjena 101.000kn ili 13.700 eura sa svim davanjima.
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Mislim da ih proizvodi Labinprogres.Na sajtu pise "Hrvatski traktor".Motori Lombardini ili Yanmar.Bili su prosle godine izlozeni na sajmu u Novom Sadu.Simpaticno traktorce,lepsi su uzivo. :cao:
Evo jedne slicice


25ft5p4.jpg
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Ja sam isto te gledao na sajmu motori mi se svidjaju imaju lep dizajn ali menjac mu je dong-feng kineski pa mi se cini malo naduvana cena spram konkurencije.Jel ima ko da ga vozi kod nas?
 
Evo slike koju sam zabeležio sa sajma ::namigivanje::

2m76ioh.jpg


iskreno nzm kako se pokazao u radu, nisam ga gledao, posmatrao sam neke snimke na sajmu i na youtube.com
evo pogledajte ga u oranju...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DhhDa67CCTA[/youtube]
 
@matke

Ti i ja smo iz istog ugla slikali traktor. :haha: :haha: Samo kod mene su otvorena vrata i onaj klinac sedi na traktoru.
 
bolje kupiti dong feng 404,ist ije **greška a jeftini je,znam dobro,gledo sam i jednog i drugo,sve je isto,motor,sasija,transmisija,cak su i poteznice i spaneri isti,kod nas u bih kupis dong feng 404,sa prikolicom ista ko u imt-a,vitlom,grabilicom i plugom za 12000 evra plus ako dobijes subvenciju an sve to izadje te manje od 9000evra
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Gledao sam ih na sajmu. Sedeo sam u modelu sa kabinom. Velika zamerku imam na preglednost. Prednje tockove ne vidite, a to je kategorija koja se koristi u prskanju, spartanju... Dakle, vrlo je pozeljno da tacno vidite gde tocak gazi u tim operacijama. Prednji most je takodje jako nizak, tako da sve u svemu ovaj traktor je samo za vocarstvo i vinogradarstvo.
 
Proka Azanja je napisao(la):
Ti i ja smo iz istog ugla slikali traktor. :haha: :haha: Samo kod mene su otvorena vrata i onaj klinac sedi na traktoru.
Da koja sllučajnost hahah :haha:, možda smo se i sreli ! ::namigivanje::
 
ja sam ga gledo u požezi kod šaptovića i nije mi se nešto svide ima molo mesta za noge ali za voćare je dobar
 
Da i ja sam primetio da ima problema sa mestom, nije on toliko mali, koliko je kabina glupo konstruisana, mesta ima za čoveka 170.....verovatno će u nekom od narednih modela to ispraviti... ::namigivanje::
 
ja sam visok 178 i kad sam seo non stop sam udarao nogama u plastiku
a sviđa mi se što ima ubrzano vratilo
 
O tome vam i pričam, a zamislite kada sam seo sa 191 cm u njega :haha:, ali kažem, traktor je na izgled lep, nzm kako se pokazao, ali msm da će to sa kabinom srediti. Kao da je pravljen za kinesko tržište :haha:
 
gledam njegove karakteristike i vidim da ima ubedljivo najmanju kubikazu u klasi traktore "iste" snage
zasto? koliko je to dobro a koliko nije?
 
Nazad
Vrh