Stefan 309

Stefan 309

Novajlija
Učlanjen(a)
21 Feb 2012
Poruka
13
Lokacija
Beograd-Kaludjerica
Ja sam iz Beograda ne bavim se poljoprivredom ali sam ovde zbog ljubavi prema njoj (mozda cu se nekad baviti), trenutno planiram da kupim za pocetak neki manji traktor 533-539 koji ce mi stojati na selu radi malih usluga. Na sajt se registrujem zbog saveta i ucenja o svemu tome :osmeh:

A kupio bih IMT 533-539 za 1000 eura u ispravom stanju ako neko prodaje ili ako znate gde ima ili ko prodaje ili ako je nekome visak ...
 
Poslednja izmena:
Pozdav stefane,, pa ukoliko se zelis bavit poljoprivedom mislim da ti je prvo potrebna obradiva zemlja, a traktor od toliko para bi ti mogo sluzit samo da stoji u garazi BAS SAMO IZ LJUBAVI
 
imam ja obradive zemlje ali rade je drugi iz sela za procenat uglavnom je voce oko 2 hektara sljive i visnje i 1 hektar u trnju hehe, a u drugom selu imam dosta livada nisu obradive jer je brdovit teren a traktor bih kupio za pocetak da mi sluzi da priteram malo drva sena i tako toga.
Veruj mi da ima jeftinih trakotra kod mene u mestu skoro je covek prodao 539 sa kabinom i jednoosovinkom kiperkom za 1100 eura da bih kupio tamica... da sam znao da ga prodaje uzeo bih ga ali eto... Veruj mi da moze da se nadje tako po nekim selima gde ljudi prestaju da se bave poljoprivedom ili koji su nasledili pa daju posto-zasto tako je prodat jedan 539 bez kabine za 1000 eura jer je umro gazda ... polako ne zurim se planiram tek na leto da radim nesto sa njim ako kupim ali hvala u svakom slucaju :))
 
Nazad
Vrh