SerbiaPaor

SerbiaPaor

Član
Učlanjen(a)
3 Jan 2008
Poruka
39
Lokacija
Banatsko Karadjordjevo
E ovako bio sam malo neaktivan na forumu zbog odredjenih problema izdesavanih u proteklih par meseci al sad je sve o.k :D
Ovako zovem se Vladimir imam 22 godine i trenutno radim 540 jutara zemlje -.- radim kulture psenicu kukuruz suncokret semensku detelinu
zavrsio sam Elektrotehnicku skolu - Automatika al video sam da nemogu na fax niti me interesovao ozenio sam se dobio sina kao pravi Paor :p
trenutno od Masina imam,naravno radim sa Matorim Burazerom i jos jednim radnikom
Traktori-Rakovica 135 2x14.oktobar krusevac traktora snage 110 KS (verovatno nikad niste culi zato)imt 539,Mccormick 185ks,John Deere 5725 nov uzet na sajmu ove godine.
i naravno traktor muzejske vrednosti koji nista neradi tkz "Englezac" massey fergusson od 65ks godiste 1968 :D
Kombajni-191,190,161,125....161 i 125 nerade jer nemaju potrebe na tenderu razmisljam na prolece da uzmem Laverdu Novi kombajn a da ovo sve rasprodajem jer cu uzeti barem jos 300 jutara zemlje "drzavne zemlje"
imam 2 Deutz kamiona Kipera 3 prikolice kamionske 2 "starije zmajevke" cisternu majevicinu
Setvospremac 5.2metara IMT,Tanjiraca LEskovacka 4.2metra.....plugova mnogo ..:p uzeo sam novi Rabe 4 glave obrtac sa resetkastim daskama
Shpartach 6-redni ADA merkur..koji sam uzeo ove godine i prezadovoljan sam sa njim zbog mogucnisti spartanja dok je kukuruz i suncokret josh mali (2-3 lista) Secer sam prodao 6-redni pre neki dan Majevicin....PRskalica 600litara Kranj nova uzeta prosle godine....Rastirivac RAUB nov uzet ove godine 2000kg nosivosti...balirka tarup.. i jos mnogo rashodovanih masina sto sluze za delove
Poljoprivredom se bavim takoreci jos od malih nogu jer mi se i deda bavio sa time uzimali smo zemje prosirili kapital i nekako osecam da scu vise steci ostajuci raditi zemlju nego uciti skolu ako sam vec jednom nogom zagazio da je radim
e toliko o meni
 
Nazad
Vrh