Sajam poljoprivrede 2020 Novi Sad će biti online

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.367
Lokacija
Apatin
Kao što sam napisao u naslovu, sajam poljoprivrede u Novom Sadu će ove godine da se održi online.

Kako sam vide na brzinu, to će biti na nekom besmislenom domenu, umesto da su napravili podomen u sklopu zvaničnog sajta novosadskog sajma.

Biće interesantno ako bude nekih akcija i popusta.
 
Evo još vesti oko ovoga

poljoprivredni-sajam-2020.jpg


 
Po meni za sada ne obecava nesto.
Prijavio sam se, logovao ali mislim da za obicne starije poljoprivrednike,tipa moj otac, je komplikovano.
 
Evo njihov PR tekst, ima dodatnih informacija

////////////////////////////////////

Novosadski sajam razvio platformu za virtuelne sajmove


PRVI PUT – MEĐUNARODNI POLJOPRIVREDNI SAJAM ONLINE


Brzo, lako, interaktivno i globalno povezivanje i predstavljanje biznisa


od 14. do 18. decembra





Iako smo proletos, zbog situacije u kojoj se čitav svet našao, ostali uskraćeni za održavanje čuvenog Međunarodnog poljoprivrednog sajma u Novom Sadu, Novosađani su rešili da nas ipak obraduju pred kraj godine i pruže nam priliku da nas poljoprivreda sve okupi i to ONLINE. Tako će se od 14. do 18. decembra ove godine prvi put, ova nadaleko poznata i važna manifestacija, održati na adresi www.expoonline.rs.


Na istom mestu i sa istim ciljem okuplja se veliki broj izlagača iz zemlje i inostranstva koji su pripremili prezentacije noviteta u svom poslovanju i asortimanu robe, ali i brojne akcijske ponude koje će važiti samo za vreme trajanja Sajma.


Novosadski sajam je za ove potrebe razvio posebnu platformu koja će i izlagačima i posetiocima pružiti sve mogućnosti kao i da se događaj organizuje u realnom prostoru. Svi će moći da zakažu online sastanke sa izlagačima. Edukacije i promocije na kojima svake godine svi zajedno delimo iskustva i nova saznanja, realizovaće se kao online konferencije, vebinari ili prezentacije.


Događaj koji s posebnom pažnjom iščekuju ne samo poljoprivrednici, već i brojni drugi radoznalci, pa čak i deca je prva online izložba rasnih grla domaćih uzgajivača stoke - najbolje što Srbija danas može da ponudi!


Uprkos tome što se Sajam ove godine nije održao na uobičajen način, vrednovanje kvaliteta proizvoda je održano, pa će na virtualnom Poljoprivrednom sajmu zasijati proizvodi nosilaca šampionskih pehara sa ocenjivanja “Najbolji u 2020”.


Vest koja nas je najviše obradovala je to da su registracija na portal i pristup Sajmu potpuno BESPLATNI! Dakle, baš ništa nas ne sprečava da bar jedan dan između 14. i 18. decembra posetimo virtuelni Poljoprivredni sajam i uživamo u bogatoj ponudi, a oni vešti će dobiti priliku da sklope odličan posao i u novu godinu uđu sa novim poslovnim elanom.


Registracija je već moguća na adresi www.expoonline.rs, a nagradne igre i promotivne aktivnosti možete pratiti i na društvenim mrežama Novosadskog sajma, na Facebook stranici Novosadski sajam i na Instagram profilu @novosadski_sajam.

////////////////////////////
 
Danas je poceo sajam, da li je neko "bio"?
Ja nisam uspeo, probacu uvece opet
 
Bio malo, sajt i funkcionanost istog je katastrofa.Nema cena popusta...

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
А сад још да сазнамо колико је новаца из државне касе потрошено и коме дато за приређивање овог "ивента"...

Не, заиста сам престао да верујем да се код већине главоња на неким позицијама нешто ради из алтруизма, већ тупог узимања новаца који нису њихови.
 
Ova sestoredna sa elektromotorima, hidraulicnim markirima i ima sinu za pomeranje baterija pa je jednostavno za pomeranje redova 20.000 evra nema lanaca, nema menjaca i osovina
 
Nazad
Vrh