Rešio seljak da se ženi

stiv

Član
Učlanjen(a)
7 Jul 2008
Poruka
579
Kod mene u prečniku od 500m ima neoženjeni 10-ak momaka do 40g,šta mislite zašto jel oni neće, jel one neće ^-
^.Devojke i žene da čujemo vaše mišljenje,inače sasvim obični i dobri momci jedino se bave poljoprivredom.
 
To je problem u svakom selu a mozda i u gradu.Ima tu izgleda dosta stvari sto uticu na odluke mladih da stupe u brak. Mozda je najveci problem zivot u zajednici sa roditeljima , nesigurna primanja itd ,itd. .
 
Ima dosta momaka koji žive sami pa se ne žene ne smeta im ni tata ni mama možda oni sami ne znaju šta će odnosno šta žele od sebe.U dvoje je ipak lakše živeti i sa tatom i bez tate i pod šljivom.Momci razmislite još dok ste mladi nemojte čekati penziju da bi ste se ženili jer penzije se ukidaju. :spavam:
 
Evo ja bi se mogao opet oženiti,da dovedem još jednu da pomogne,al mi nedaju mama i tata,žena nema ništa protiv :haha:
 
Pa u svemu ,kao svaka žena što radi u i oko kuće,muža,dece... na njivu ne mora da ide,jedino ako voli da vozi traktor ::pomoc:;
 
Pa normalno,rekao sam kao svaka žena,stim da je nastupila svetska ekonomska kriza pa se moramo malo stisnuti :haha:
 
zanima me da li nema devojaka ili su sramezljive?
daj vi koji ste iskusniji pripomognite momcima ili devojkama.

***** barem je to lako; ides i pitas redom, ako nece prva hoce mozda treca ili sedma, pitaj dok ne "pristane".

ja sam star pa ih "vrtim" oko sebe do zuba.
 
stiv je napisao(la):
Kod mene u prečniku od 500m ima neoženjeni 10-ak momaka do 40g,šta mislite zašto jel oni neće, jel one neće ^-
^.Devojke i žene da čujemo vaše mišljenje,inače sasvim obični i dobri momci jedino se bave poljoprivredom.
e zato sto su obicni i sto se bave POLOPRIVREDOM nece ih ni jedna devojka
 
najveći problem je što one neće da se udaju za poljoprivrednika a kamoli za stočara gde ona da uđe u štalu one su navikle na dobar život dečka koji ima puno para i dobra kola
 
todor je napisao(la):
najveći problem je što one neće da se udaju za poljoprivrednika a kamoli za stočara gde ona da uđe u štalu one su navikle na dobar život dečka koji ima puno para i dobra kola
:nono: :nono: :haha: :haha: :haha:
one su navikli nista nemaju nista ne rade a nista im i ne treba rade ze 100e i nose majice po 200din i to im je zivot... ::lose:: :udri:
 
Ja ipak mislim da treba da se ukinu ove spanske serije, koje reklamiraju samo ljubav i lep zivot u njima niko nista ne radi smo se vole i placu zbog ljubavi, a kao sto znate zene su povodljive i sve veruju jos i ako je romanticno onda je tu kraj.A posto na selu nema romantike samo priroda i rad ,onda nase dame tu ne zele da zive.A sve je to tako jer kao prvo mi nemamo drzavu a nemamo ni muda da uzmemo govnjivu motku i rasteramo tu bagru koja sedi i izmislja kako da potrosi i ono malo para koje napabirce od ovo malo jadnih radnika i seljaka :zli:
 
Ma i naši snimaju po sličnom scenariju,neku siroticu oženi bogataš ,bože mili,san ovih mladih devojaka,ima ih koje su čekajući princa dočekale 30+ god.
 
Nazad
Vrh