Rabadzija

Rabadzija

Član
Učlanjen(a)
31 Maj 2010
Poruka
3.156
Lokacija
Sever Bačke
Ajd i ja da se predstavim, zovem se Tihomir, imam 45 god,od malena sam vezan za nas porodicni salas koji se nalazi u ataru Ljutova radim ja 32 ha i moj ujak 36 ha,imam 82.1 star tri god,zajednicki IMT 549 i gotovo sve masine za obradu zemlje
 
Rabadija , lepo predstavljanje..
Kako kazes da si vezan za salas, onda sigurno imas i neku fotku salasa, pa okaci malo u za to predvidjenoj temi, iz prostog razloga sto su salasi posebno lepi sada u poznu jesen ili zimu..
Uostalom , da nisu toliko lepi , ne bi bili neiscrpna tema nasem slikaru Savi Stojkovu, koji ih je tako lepo docarao, kao da im je uneo svu dusu ravnice... :ppozdrav:
 
Karalic je napisao(la):
Rabadija , lepo predstavljanje..
Kako kazes da si vezan za salas, onda sigurno imas i neku fotku salasa, pa okaci malo u za to predvidjenoj temi, iz prostog razloga sto su salasi posebno lepi sada u poznu jesen ili zimu..
Uostalom , da nisu toliko lepi , ne bi bili neiscrpna tema nasem slikaru Savi Stojkovu, koji ih je tako lepo docarao, kao da im je uneo svu dusu ravnice... :ppozdrav:
Karalic,
naravno da nisam to shvatio kao moranje drage volje cu staviti slike u predlozenu temu
Mislim da je Ok da se svi predstavimo i da se vidi ko kako zivi od svih nas
Pozdrav
 
Nazad
Vrh